Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejlett hím-Amerikai Staffor...

Kifejlett hím-Amerikai Staffordshire Terrier vs. Német juhász (a nagyobb sötétebb fajta)?

Figyelt kérdés

Melyik kutya győzne egy vérre-menő harcban! (Ne gondoljátok hogy leakarnám tesztelni) Nekem német juhászom van még csak kölyök, 6hónapos) És a szomszédban van egy staffordshire terrier igaz az is kölyök de nagyobb tőle! A kérdésem mindkét kutya kifejlett jól táplált hím, melyik nyerne?

Az igaz hogy a staff az harci eb valamilyen szinten, de egy kifejlett németjuhász sokkal magasabb...szerintetek?


2011. máj. 25. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
jaj de hülye vagy....
2011. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem megjegyzést kérném hanem válaszokat!
2011. máj. 25. 15:34
 3/23 A kérdező kommentje:
kérnék*
2011. máj. 25. 15:34
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
a német juhásznak sansza sem lenne...
2011. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

stafford egyértelműen, fürge és meg sem érzi a fájdalmat.

egy pillanat alatt eltörné a gerincét.

2011. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekünk stafford van,valóban nagy a fájdalomtűrő képessége.Ha játék közbe baleset éri,szinte meg sem érzi.Van,hogy véletlenül a farkán állok,de Ő alszik nyugodtan tovább.

Ez nagyban függ a kutya vérmérsékletétől,edzettségétől is.

Azért remélem meg sem fordul a fejedbe,hogy összeugrasszátok őket.Inkább vigyázz rá,tanítgasd és játszatok sokat:)

2011. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

sosem a magasságon múlik. egyenlő minőségű ellenfelek esetén is a súly számít, nem a centi.

egyébként meg mindig az adott kutyákon múlik... az ilyen "melyik fajta nyerne" kezdetű kérdésekre nincs igazi válasz (max ha az egyik fél valami öleb, vagy ilyesmi).

2011. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Rottweiler kutyám...

Egyik nap ahogy anyukámék elmentek otthonról autóval,nyitva maradt a nagykapunk.

Én bennt játszottam a számítógépen nyugalomban.

Egyszer csak azt hallom,hogy morog pár kutya.

Kinézek,a Rottweilerem szabadon és egy buta lány póráz nélkül ment a 2 németjuhász kutyájával...

A mi kutyánk valahogy elszabadult és ha nem mentem volna utánna,akkor a 2 németjuhász mai nap sem élne...

Már a sarokba volt a németjuhász az én kutyám meg csak morgott rá a németjuhász meg csak nyüszített...

A másik németjuhász meg egy kis harc után már iszkolt is el...

Szóval a németjuhásznak a stafford ellen sansza sem lenne szerintem...

2011. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a lány volt buta,hanem az is aki nyitva hagyta a kaput.Mért mivel jobb,ha a 2 kutya pórázon van?A Ti Rotitok attól függetlenül ugyanúgy rátámad a kutyákra.

De idegesít az ilyen felelőtlenség....

2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs összeengedni őket ha odanőnek! Írtam a kérdés elején hogy csak ez egy gondolat! EGyébként gyakran áthozza a staffot a szomszéd játszani vele!
2011. máj. 25. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!