Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejlett hím-Amerikai Staffor...

Kifejlett hím-Amerikai Staffordshire Terrier vs. Német juhász (a nagyobb sötétebb fajta)?

Figyelt kérdés

Melyik kutya győzne egy vérre-menő harcban! (Ne gondoljátok hogy leakarnám tesztelni) Nekem német juhászom van még csak kölyök, 6hónapos) És a szomszédban van egy staffordshire terrier igaz az is kölyök de nagyobb tőle! A kérdésem mindkét kutya kifejlett jól táplált hím, melyik nyerne?

Az igaz hogy a staff az harci eb valamilyen szinten, de egy kifejlett németjuhász sokkal magasabb...szerintetek?


2011. máj. 25. 15:26
1 2 3
 21/23 tomi papa válasza:
Hát persze hogy a staffi gyözne egyértelmü hiába lene rutinja a német juhásznak a staffi töbet felejtet a harcrol mint amenyit a németjuhász vagy a rott valaha is tudot. ha az én stafim ki mozditota ho nélkül a szánkot ugy hogy rajta volt a két hugom és egyik se 20 kilo .ha ne adj. Isten box lene a két fenemlitet kutya közöt a németjuhászodnak ásd meg a sirját hogy késöb ne keljen.
2014. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én értem kérdésed és a válaszom a következő. Ha kutyád igazán jól kifejlett egészséges erős teljes akkor egytálan nem győzné le a satfford. Kedves barátom németjuhászára rá engedtek egy kifejlett staffordot. Pár perces harcbol az lett hogy a staffordott rögtön orvoshoz kellett vinni a németjuhásznak viszont semmi komolyabb baja nem lett. Kedves tudtlan válaszolok azért gondolkoztok így mert ti is egy divat kutyának tartjátok a staffit. Azt hiszitek egy bika közben azért tenni is kell. Minden hülye oylan kutyát választ miközben egy hasznavehetetlen. Mert házi kedvencen kívül másra nem jó. Főleg nem házőrző. Igazatok vam magas a fájdalom ingere mert egy kretén kutya fajta. Gondoljatok bele hogy a németjuhásznak ott a hosszú szőre ami valamennyire védi. De a staffordnak rovid a szőre könnyebben sebezhető. Ennek a fajtának rendes nevelés kell hogy normális kutya legyen belőle. Amugy meg egyed függő is hogy melyik győzne. A juhász kutyák nem mennek vérre menő harcba ha nem muszáj ellentétben a staffordal aki az utolsó pillanatig is küzd. Felesleges ezen vitázni de hülyeséget ne írjatok. Szánalmas a válaszotok. (tisztelet a kivételnek) a rotis dologról meg csak annyit hogy a roti erősebb egy németjuhásztól de kettőtöl semmiképpen nem. Esélye se lenne. Azt még had jegyezen meg hogy a rotinak erősebb a harapás mint a németjuhásznak de viszont a németjuhásznak erősebb a harapás az amerikai staffordshire terrieretol. Nem a vak világba beszélek állatorvosi asszisztensként csak tudom a dolgom.
2014. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 bayern26 ***** válasza:
Jézusom..mit lehet szeretni egy német juhaszba ....agresszivabb mint egy oroszlán
2016. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!