Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejlett hím-Amerikai Staffor...

Kifejlett hím-Amerikai Staffordshire Terrier vs. Német juhász (a nagyobb sötétebb fajta)?

Figyelt kérdés

Melyik kutya győzne egy vérre-menő harcban! (Ne gondoljátok hogy leakarnám tesztelni) Nekem német juhászom van még csak kölyök, 6hónapos) És a szomszédban van egy staffordshire terrier igaz az is kölyök de nagyobb tőle! A kérdésem mindkét kutya kifejlett jól táplált hím, melyik nyerne?

Az igaz hogy a staff az harci eb valamilyen szinten, de egy kifejlett németjuhász sokkal magasabb...szerintetek?


2011. máj. 25. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de én nem tehetek róla,hogy a kutyám szétszakította a 4 cm vastag láncot...

Már nem azért,de akkor a lánynak se kellett volna a kutyákat kihozni,ha tudta,hogy póráz nélkül nem lehet kutyát sétáltatni...

2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha pórázon van a kutyája akkor is ugyanúgy megtámadja a Te kutyád. Itt a Ti kutyátokkal volt a probléma. Felelőtlenek voltatok, ráadásul antiszociális is volt a kutya....

Egyébként kérdező: Az amstaff nyerne. Ismerem közelről mind a két fajtát, német juhászkutyám van is, bár már öreg, de tisztában vagyok, hogy mire képes. De azzal is, hogy az amstaff mire képes. Másban jók, van ami közös bennük, de azt is máshogy csinálják. (közös dolog alatt értem például az őrző-védőt mert mint két fajta alkalmas rá stb)

2011. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az amstaff darabokra szedné a németjuhászt.

Valaki irta, hogy nem a magasság számit, hanem a kg.

Ez úgy ahogy van nem igaz! Sajnos láttam már egy-két dolgot (nem szivesen), 18 kilós pitbull "győzött le" egy kb. 55 kilós kanári-szigetekit úgy, hogy meg sem erőltette magát! Inkább nem irom le hogy hogyan!

2011. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi az offért.

1:Miért van láncon a kutya...már alapból nem értem miért tart kutyát az aki megköti.

2:"Anyumék nyitvahagyták a kaput" Te meg kockultál bent a szobába és bas.ztál bezárni.

Akkor ki is a "buta"?

2011. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
roti láncon... nektek sincs sok eszetek
2011. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen 2 eséllyes a dolog.

Az, hogy az Amstaff nem érzi annyira a fájdalmat, édeskevés a győzelemhez.

A harci kutyákat KÉPEZNI KELL a harcra. Ha soha nem harcoltatták, az összes harchoz való képessége, és adottsága csak a töredékét éri, nem tudja kihasználni.


Az egyetlen dolog, ami az Amstaff mellett szól, a kitartása, egy hosszúra nyúlt küzdelemben azt kamatoztathatná. De egyébként harci tapasztalat nélkül leginkább a szerencsén múlna.


Ha mindkettő lenne harcoltatva, nyilván jobban előtérbe kerülnének az Amstaff adottságai.

2011. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem támadt volna neki a MI kutyánk ha a két németjuhász nem jön be az udvarunkba...

De igen,ez sajnos az én hibám is,de ne mondjátok,hogy a lány nem hibás... Póráz nélkül majdnem főúton kutyát vinni...

Igen,bekellett volna csuknom a kaput,csak nem számítottam olyankora,hogy jön egy lány,2 póráz nélküli németjuhásszal,akik még beis mennek az udvarunkra...

Az meg már megint más dolog,hogy nappal láncon van...

Mivel nappal jöttek át barátaim,mamám is...

Aki fél a kutyától...

Este nem volt láncon,mivel fényes nappal mikor otthon vagyunk biztos nem jön betörő...

2011. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Ilyen "eltörné a gerincét" meg "darabokra szedné" megnyilvánulásoktól szaladok a falra.... kutyafüggő a németjuhász-staffo harc nem olyan egyértelmű mint ahogyan azt itt sokan gondolják biztos elvakult vagyok mert németjuhászom van és hogy már szinte utálom ezt a sok staffo meg mindenféle harci jellegű túlsztárolt kutyákat amik kb semmit sem érnek vacak kis ölebek csak a gazdájuk azt hiszi hogy menő ha van egy olyan kutyája!! (tisztelet a kivételnek, aki tényleg csak simán a fajta szeretetéből tart ilyen kutyát/kat) Aki a 18 kg-os pitet írta hogy könnyedén levert egy 55 kg-os kanári szigetekit az maximum azért lehetett mert a pit szerencsétlen kanárinak a f*szára harapott rá elsőre pont, esetleg nem volt lába vagy a kanári már 15 éves volt még talán az hogy egy ful anszoc kutyáról beszélünk de tiszta körülmények között amit írtál esélytelen, szóval az állításod igen "bűzlik".....Én állítom az egy éves majdnem 50 kg-os kan németjuhászomat nem kell féltenem a Magyarországon 99%-ban található pitnek és staffonak nevezett kutyáktól biztos lenne olyan ami megfogná én nem azt mondom de hogy ilyen akármilyen szedet vetett meg 18 kg-os kutyuska ártson neki azt nehezen hiszem barátaim :) ja még annyit hogy a rotis gyerek olyan ember akinek nem való kutya és szólók azért túl sokszor ne kikísérletez azzal hogy 2 németjuhásznak küldöd a rotid 1/1-et lehet vinné de az se 100% ilyen láncon tartott vagy udvarban élő ebeknél de abban biztos lehetsz hogy 2 az 1-ben hamar a te kutyád futna!!!! Am a kutyám soha nem verekedett másik kutyával és amíg rajtam múlik ez így is marad teljesen elítélem a kutyák párbajoztatását!!
2012. okt. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
***40kg
2013. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 APBT ***** válasza:
Sziasztok! Te aztán nagy németjuhász szakértő lehetsz! Én nekem van egy amstaff szukám meg egy pit kanom. A kan 1.5 éves de sztem ugy megpörgetné a németjuhászodat hogy a seggén venné a levegőt! :) 100 de lehet hogy 1000 szer kitartóbb a pit mint a németjuhász meg roti! Pitbull Harcra lett tenyésztve! Nem értem hogy fordul eggyáltalán meg néhány ember fejében az hogy egy game pitet legyür egy Németjuhász???? Lassan már a szálkásszörü tacskó jön!!! :DDD
2013. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!