Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelkiismeretes, jó állatorvos...

Lelkiismeretes, jó állatorvos Budapesten?

Figyelt kérdés

Állatorvost szeretnék cserélni, és tanácsokat szeretnék tőletek kérni, hogy ti kihez jártok a kutyáitokkal?

Olyan orvost keresek, aki lelkiismeretes, alapos és komolyan veszi a munkáját.


2011. máj. 26. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megfelel neked 4. ker. Újpest, Dr. Csikó Györgyöt vagy a kollégáját, Dr. Gál Csabát javaslom. Nagyon jó orvos mindkettő, lelkiismeretesek, mindent elmagyaráznak, nagyon hasznos tanácsokat adnak mindenféle betegséggel, állattartási dologgal kapcsolatban. A Csikó doki még szombat délelőtt is rohant házhoz múltkor egy beteg cicához.
2011. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 4.kerületben lakom, és nagyon köszönöm a válaszod:)
2011. máj. 26. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:

4. kerület még:

pálya utcai állatdoki, dr barkó dániel és dr herth lászló.

vetés u.82.

kedvesek, segítőkészek.

2011. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is újpesti vagyok. Nekem a pálya utcai rendelő elég lehúzósnak tűnt :S

Bármivel mentem, mindig csomó pénzt hagytam ott...egyszer leszakadt a kutyám körme, és csak annyit tudtak vele tenni, hogy bekötötték+ belenyomtak egy injekciót (azóta sem értem, hogy az mi volt, vagy miért kellett) Egyébként semmi baja nem volt, nem vérzett, már ott volt alatta az új köröm. És ez 6.500 forint volt.

Aki még nagyon szimpatikus, az a Mancsok állatorvosi rendelő (Csikós Györgynél voltunk 1x)

[link]

Ha előre tudod, hogy mentek, akkor érdemes odaszólni telefonon, és időpontot egyeztetni, mert sokan szoktak lenni.

2011. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Csikóék egyébként a Rózsa utcában rendelnek, minden nap fél 5-fél 8-ig. Ambuláns műtéteket is végeznek ott helyben, mi hozzá vittük a cicát ivartalanítani, nagyon szép munkát végeztek.
2011. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a pálya utcaiak lelkiismeretsnek tűntek nekem, de a lehuzással kicksit egyet értek. adtak egy fél féreghajtót egy egész áráért.
2011. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hopi, elírtam, a Mancsok rendelőben nem Csikós Györgynek hívják a dokit, hanem Csikós Károlynak:) Úgy látszik Újpesten sok ilyen nevű állatorvos van:D
2011. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Picit odébb vannak, de nincs nagyon messze a négyből: [link]


Jól felszerelt, normális rendelő, kedves jóindulatú orvosok.

2011. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket csak ajánlani tudom, bár kicsit messze van tőled :D Azért gondoltam beírom, mert csinálnak mindenféle speckó kezeléseket is, nem azt mondom, ne legyen rá szükséged, de ki tudja...

2011. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Mindet meg fogom érdeklődni és utánuk keresek a neten is:)
2011. máj. 28. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!