Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miféle abszurd baromság, hogy...

Miféle abszurd baromság, hogy amíg nyugaton mindenhol egyre nyitottabbak a kutyák iránt az üdülőhelyeken, addig magyarországon meg menetelünk hátrafelé?

Figyelt kérdés

Annyira felhúztam magamat, ahogy a kutyások ellen vannak pl a Balaton körül. Most mutatták a TV-ben, hogy mindenhová "TILOS", "TILOS", "TILOS"...

Holott a világon mindenhol egyre másra nyílnak a kutyás strandok és a kutyát is fogadó szálláshelyek. Azzal értenék egyet, hogy legyen kutyás és kutyátlan, mert valóban, aki nem szereti, arra ne erőltessük. De a kutyásra se azt, hogy hagyja otthon. Legfeljebb mostantól a balatoni települések egyetlen forintomat sem fogják megkapni, mert nem megyünk oda többet -.-


2011. máj. 26. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Siófokon lakom 3 kutyával (ugy kezdödik, hogy az egyik már illegális, mert csak 2 tartható egy kertben): sétálni nincs hol ... a balatonpart tilos, pedig este nem tudom kinek lennénk utban, napközben a 100 fokban pedig senki nem sétáltat. Még nem is ez akaszt ki, elfogadom ... DE az új rendelet szerint 100 fönél nagyon rendezvényre csak szájkosárral vihetem be a vér labradorjaimat, ha arra járok 50 e a bünti ... nem normálisak.

Komolyan mondom egész Siófokon ugy bánnak a kutyásokkal mint a leprásokkal.

A kutyakakiról meg annyit, hogy márciusban a Balatonparton találtunk egy kupac emberi kakit .. akkor ezzel az indokkal az embereket is ki lehetne tiltani?

2011. máj. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veletek,szörnyű,ahogy itthon bánnak a állatos gazdikkal,tényleg sehova sem tudod elvinni a kutyusokat,pedig tényleg sokkal tisztábbak mint néhány embertársunk.A Balatonról meg annyit,hogy valóban nem ártana olyan részt kijelölni ahová mi is mehetünk!
2011. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A sió part tele van kullancsal, le ex-spotozva a piciben 4 kullancs volt. Töreki tele van kullanccsal és vadásszal is, ráadásul költési időben nem illik a vízimadarak közé kutyákkal menni. Siófokról konkrétan Zamárdiba a hegyre járok ki kutyát sétáltatni ...

A kutyák miatt leköltözök Siójutra. Ennyit Siófokról.


7:33

2011. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hát, én tegnap írtam e-mailt a siófoki polgármesteri hivatalnak, hogy tájékoztassam őket, hogy azért nem megy a családunk Siófokra nyraalni, mert kitiltottak minket. És így nem ott költjü el a pénzünket. Persze nem válaszolnak, de meg is lepődtem volna, ha írnak valamit...
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem is fognak ... nekem egyszer válaszoltak, hogy legalább télen ne baccogassanak már a Balatonparton. De semmi másra.
2011. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Erre kéne is egy beadványt írni, hogy tényleg jelöljenek ki a kutyások részére is egy területet vagy több kis területet a Balatonon, hogy a kutyáink is jól érezhessék magukat.

Nekem se esne jól, hogy én pancsizok a vízben a kutyám meg otthon kuksol.

2011. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezen én is baromira fel tudom húzni magam.Szerintem is hülyeség,de mit tehetnénk ellene?
2011. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!