Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tipp idióta, alul iskolázott...

Tipp idióta, alul iskolázott emberek szabadon engedett, kezelhetetlen kutyái ellen?

Figyelt kérdés
Gázspray, sokkoló, zsebkés?!
2011. máj. 26. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért a kutya szenvedjen ha a gazdája hülye? Leginkább a gazdát kéne valahogy hatástalanítani, pl. megfenyegetni, hogy feljelented ha nem rak pórázt a kutyájára.
2011. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray, sokkoló, zsebkés, de az idióta, aluliskolázott emberek ellen.
2011. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
gázspray nekem már bejött :D
2011. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szabalysertes, a neve: kutyával valo veszélyeztetés. Majd az önkormanyzat tudja, hogy mit kell csinalni.

(35/L)

2011. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ELSŐ: oké, hogy a gazda a hülye. De, ha esetlegesen megtámadja valamelyik kutya a kérdezőt, akkor ne védje meg magát???? Hagyja, hagy marják szét "mert a kutya nem tehet semmiről, ne ő szenvedjen?" Na ne már....


Gázspray jó, meg paprika spray

2011. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jegyzőnél bejelenteni,tulajdonos kap egy szép kis bírságot,kutyák mennek a gyepmesteri telepre.

Milyen kutyák egyébként?

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és feltétlenül képeket kell csinálni a szabadon közterületen lévő kutyákról.
2011. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, szeretem a kutyákat, magam is két kutya büszke, boldog gazdija vagyok, DE! Nem először fordult elő, hogy a közepes termetű kutyámat sétáltatva idegen, nagy termetű kutyák rontanak rá/ránk. Az én kutyám fegyelmezett, engedelmes, még sincs egy nyugodt sétánk az ilyen kamikáze kutyák miatt. Persze, amelyiket tudom, elhajtom, de ha nekünk jön egy komondor, német juhász, stb. azzal nem sokat tudok kezdeni a 45 kilómmal... Nem eszetlenül akarom minden felelőtlen gazda szerencsétlen kutyáját szurkálni, elismerem, elég morbidan hangzik, de ha ne adj' Isten minden kötél szakad, ne az én kutyám pusztuljon el ilyen felelőtlen emberek miatt!
2011. máj. 26. 22:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Van, aki csak úgy önsétáltató módon kiereszti a kutyáját a kapun, s ha esetleg pont szemtanúja az "akciónak" csak sipákol a saját kutyájának, aki persze nem fogad szót, miért is tenné, hisz sosem volt tanítva...
2011. máj. 26. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:

ha ilyen hatalmas termetű kutyákról van szó, tényleg jelenteni kell, de névtelenül.

Képeket tudsz készíteni majd?

2011. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!