Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ciki? (Kérdésed túl...

Nem ciki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

7 hete születtek kiskutyák.az anya kutya imád sétálni, már kb. 3 hónapja nem voltunk.az a kérdésem, hogy nem ciki lógó cicikkel sétálni?

(az anyakutyának lógnak a cicijei, nehogy félreértsd)


2011. máj. 27. 13:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
most gyűlt össze rá a pénz.
2011. máj. 27. 16:04
 22/26 anonim ***** válasza:
és rohadtul nehezedre esett volna elzárni? netán vigyázni rá?
2011. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

az úgy történt, hogy beteg voltam, kórházban voltam és a szomszédom mindig átjárt a kutyához, hogy minden rendben van e és egy nap nem figyelt és elszökött a kutya pont amikor tüzelt, és megtörtént a "baj"..

egyébként a párommal lakom.

2011. máj. 27. 16:40
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha párod van, a te kutyád, gondolom felnőtt vagy. Akkor hogyan tarthatsz cikinek egy kutyamamát? Nekem nem a kiskutyákkal van bajom (meg nem kezdek itt szaporítózni), hanem a ténnyel, hogy ez egy nem 12 évesnek hogyan lehet "ciki".
2011. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ezek a "nem ciki" kérdések mindig megnevettetnek. Ideiglenesek szoktak nálam lenni...túl kövérek, túl soványak, szőrhiányosak, agyon elletettek lógó cicivel. Sohasem éreztem, hogy bármelyikkel is ciki lenne sétálni az utcán, sőt nem is értem, hogy bármilyen kutya mitől lehet ciki. A volt párom, férfi létére büszkén sétálgat a bolognese kutyájával, és úgy gügyög neki mint egy kisgyereknek.

Egy esetben tartanám cikinek...láncon, vas hordó mellett.

2011. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még ne vidd ivartalanitani. Az ellés, és a picik nevelése megterheli az anyakutya szervezetét. Erősitsd fel őt, és majd 1 hónap mulva menjetek. Akkor már nem kell a kiskutyákat sem felügyelned, többet tudsz törődni a mamával.
2011. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!