Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki? (kérdésed rövid)

Ez nagyon ciki? (kérdésed rövid)

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriáért, nem tudtam hova kell tenni.


Tehát: Most leszek 10-es és sajnos magántanulóként kell folytatnom tanulmányaimat jelenlegi iskolámban. Költözés miatt.

Ez nagyon rossz nekem, mert szeretem a sulit meg mindenkit aki ott van. Ismerem magam, sírni fogok sajnos, ha búcsúzni kell, már itthon is rengeteget sírtam. Attól félek, hogy a tanárok előtt el fogom sírni magam, mert tudom ha egyszer rámjön akkor nem bírom abbahagyni, és ilyen éles helyzetben rám fog jönni a sírás. Az osztályomtól nem fogok elköszönni, mivel ott is csak sírnék. Majd elmondom az osztályfőnöknek, hogy mondja el nekik helyettem, hogy miért nem köszöntem el.

Szerintetek nagyon gáz, hogy egy iskola miatt sírok?

Meg ott a tanárok előtt gáz lenne?

Mit tegyek? Nem akarok beégni!

Köszi!


2011. aug. 12. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem gáz, és nem az iskola miatt sírsz, hanem a barátok miatt, akiket ott kell hagynod

am nagyon messzire költöztök? nem oldható meg vonatozás vagy buszozás az otthonotoktól a suliig?

2011. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Először is lány vagy?

Másodszor nem ciki ha sírsz. De szerintem ha tényleg szereted az osztályodat akkor köszönj el tőlük. Mert ennyit megérdemelnek. A magántanulás nem azt jelenti, hogy nem találkozhatsz többet velük. Ha messze költöztök akkor, ha éppen látogatóba jössz (és normális az iskolád) beülhetsz közéjük órára is. Ne keseredj el!

2011. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, egyáltalán nem az.

Az viszont, hogy nem köszönsz el az osztályodtól, na az gáz. Gondolom szeretnek Téged és hiányozni fogsz nekik. Köszönj el tőlük. Ha gondolod kérd meg a tanárt, hogy mondjuk ofő órán mondja el ő. Így nem neked kell, mégis mindenki el tud köszönni tőled.

Ez nem égés. Ez azt jelenti, hogy szerettél oda járni, szeretted az osztálytársaidat, tanáraidat.

Gondold el, a ballagáson is szinte mindenki sír, mégsem érzik égőnek!

23L

2011. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ

igen, nagyon messze másik országba, így nem oldható meg a buszozás :'(

2011. aug. 12. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Ha most leszel 10.-es, az azt jelenti, hogy csak egy évet töltöttetek együtt az osztálytársaiddal és a tanáraiddal? Mert akkor fel a fejjel, hamarosan jobb lesz, csak most ilyen vacak érzés egy darabig.

A magántanulóság örökre szól? Amíg végzel a sulival? Vagy hogy van ez? Ilyet még nem hallottam, hogy költözés miatt magántanulóvá nyilvánítsanak valakit az eddigi iskolájában. Nem egyszerűbb az iskolaváltás oda, ahová költöztök?

2011. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen, lány vagyok

de az osztályomtól nem tudok, nem akarok ott mindenki előtt sírni, elég nekem a tanárok előtt égni...

2011. aug. 12. 09:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megvisel, szerintem mondd el a szüleidnek, és keressetek megoldást. Pl. itt maradsz nagymamánál, nagynéninél, stb.
2011. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát a magántanulás úgy van, hogy külföldre költözünk és itthon kell lennie egy iskolának, ahova be vagyok írva és magántanulóként otthon csinálom, tanulom az anyagot, amit az osztálytársaim órán. Persze ott is fogok suliba járni..

Igen egy évet töltöttem velük, de tudom hogy ennél jobb nem lehet egy suli...így sajnos csak évente 2x jöhetek vissza, mikor félévkor és év végén vizsgázok hogy meg legyen a jegy a bizonyítványomban. :(

2011. aug. 12. 09:44
 9/13 anonim ***** válasza:

09:40-es vagyok, a 23L. Szerintem a barátaid is sírni fognak, így egyáltalán nem gáz (bár szerintem amúgy sem).

Figyelj, ha az én osztálytársam és barátnőm lennél, nagyon haragudnék rád, és szomorú lennék, hogy annyit sem értem neked, hogy elköszönj tőlem...

Ha nem akarsz az egész osztálytól, akkor legalább a legkedvesebb embereket hívd össze magatokhoz, nekik mondd el,m és kérd meg őket, hogy tolmácsolják a búcsúdat.

2011. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már mondtam nekik, tudják mennyire megvisel, de nem tudok maradni, mivel nem tudnék szüleim nélkül lakni sajnos ilyen vagyok.. :(
2011. aug. 12. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!