Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának hogyan lehet...

Egy kutyának hogyan lehet lenyírni a körmét házilag?

Figyelt kérdés

van egy 14 éves öreg ebem. és mikor megpróbáltam lenyírni a körmét marhán figyeltem hogy neérjek hozzá semmiképpen se a bőréhez. de mégis nyüszít ,nemértem miért.


olyan rossz látni ahogy szenved (vagy nem) ,mert nagy a körme. mit lehet tenni, csak állatorvossal lehet?


2011. máj. 27. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
kiviszed sétálni a BETONRA kb fél órára és lekopik vagy elmész állatorvoshoz és ha jófej akkor ingyen levágja
2011. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb fél óra után nem fog lekopni. Amikor a miénknek lábsérülése volt, és nem tudtuk sétáltatni normálisan, neki is megnőtt. Lehet azért nyüszít, mert lefogod, és fél. Én akkor vágtam le neki, amikor aludt. Felülről, a párnácskái felé irányítsd, és az sem mindegy mivel vágod. A miénk direkt állatok karmára van, olyasmi, mint egy metszőolló, csak kisebb. És nagyon vigyázz, inkább kevesebbet vágj, mint többet. csak nagyon a végét, mert ha az eret megsérted, nagyon fog vérezni szerintem.
2011. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy fél óra alatt tényleg nem fog lekopni. A mieink állandóan rohangálnak az udvaron betonon is, de az övék is hosszú. (2-nak: magában a karomban szerintem nincsen semmilyen ér)
2011. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vidd el szerencsétlen állatot kutyakozmetikába, szakértőhöz.
2011. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De van a karomban ér, amibe belevágva tényleg sok vért veszthet. Én is javaslom az állatorvost, vagy a kutyakozmetikust.
2011. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg szakértőhöz vidd el.
2011. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

olyan rosszul érzem magam.:( akkor biztos fájdalmat okoztam neki:( szerencsére semmi baja sem lett


lehet túl sokat akartam ,azt hittem olyan a körme mint a mienk..:S

2011. máj. 27. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

@nita válasza:

Én javaslom a körömreszelőt ha nem túl nagy. Egyébként pedig állatorvos vagy kutyakozmetikus levágja neki.

Egyébként ha megkaparod vágás után a levágott résznél és elhúzza a lábát akkor nem szabad többet vágni mert közel az ér. Sajnos neked magát a vágást sem szereti ezért nem próbáld inkább.

2011. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jah . csak szerettem volna segíteni neki. kár hogy elbénáztam:(
2011. máj. 27. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
egy kutyakozmetikus kb 300.-ft-ért levágja szakszerűen.Ne sokkold a kutyát,meg magadat feleslegesen.
2011. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!