Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után miben...

Ivartalanítás után miben változik meg a kutya természete (nem kipisil-e mindent. Stb)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.Nekem a kutyusom 7,5 hónapos (kan)2 hónapja lett ivartalanitva.természetbeli változásoról nem nagyon tudok még beszámolni.A tüzelési időszakban a szukák nem igazán érdekelték,ha leviszem nem pisil annyit,hanem elsőre kiengedi az összeset,tehát nem jelöl.A többi kan kutya viszont nem igazán tudja őt hová sorolni,volt pár amelyik mindent beleadva udvarolt neki.
2011. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én szukám természete sem változott semmit, nem hizott el, elég aktiv is.
2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó nektek!:) A mi kan kutyánk ugyanúgy jelöl. Ugrál a tüzelő szukára, nem tud csinálni ugye semmit, de éppen elég, hogy nyúzza. Talán egy kicsit engedelmesebb lett, de egy elrontott kutyánál nem kell ettől csodát várni. A miénk előtte sem volt problémás.
2011. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ivartalanított kan kutyánk
2011. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ez nem semmi!de azért ez elég elszigetelt eset lehet. nem jellemző. nálunk a futtatón is van csomó töketlen kan és nem láttam még ilyet, de persze lehetséges, amint látszik
2011. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én sem ezt vártam, azok alapján amiket olvastam. Örülök, hogy azért ez nem gyakori eset és a többségnek nincs ilyen tapasztalata.
2011. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat !
2011. máj. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!