Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! A kiskutyámba kullancs...

SÜRGŐS! A kiskutyámba kullancs ment, és nincs itthon semmilyen csipesz, mivel fújjam be, vagy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Mondjatok bármit, amitől kijön!!
2011. máj. 29. 10:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kenni,fújni,önteni bármivel is TILOS!!!Akkor fulladozik a dög,és a kutyába öklendezi a bacikat.
2011. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz, fél másodperc alatt profin kikapja, nem is kér érte pénzt... (Már 2 különböző állatorvosnál voltunk így, és nem kellett fiizetni.) Ajánlom, h tegyél rá kullancsrisasztó spot on-t vagy nyakörvet.
2011. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
megprobalom a gyufás trükköt, ha nem válik be, akkor a csipesz marad. köszönöm a válaszokat!!
2011. máj. 29. 10:44
 14/28 anonim ***** válasza:
A csavarást nem úgy értettem, hogy csavargassa, hanem fordítson rajta kicsit, közben rántsa ki. De a potrohát ne nyomd meg neki!
2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

mire megirom a választ, jönnek a további válaszok. :))

szóval, állatorvos, gyufa, vagy a csipeszzel kirántani, bocsánat, hogy nem irok rendesen, de izgatott vagyok ://

épp tegnap akartam neki venni bolhák elleni nyakorvet, de még csak 4 honapos volt, meg hallottam vlmi cseppekrol is, ami jobb a nyakorvnél..szal.

2011. máj. 29. 10:48
 16/28 anonim ***** válasza:
Jó,most ne velünk foglalkozz,hanem a kutyával...
2011. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hátha ez hasznos lesz a számodra:


http://www.youtube.com/watch?v=kFTNwTOfRHA

2011. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ehhez azért nem kell állatorvos. Simán kihúzni és kész. Én is paráztam, mikor az elsőt megtaláltam az enyémben. Utána is volt még egy pár, azokat már rutinosan kirántottam. És persze jött az exspot.
2011. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Hát a gyufás trukk nem vált be, sajnos :SS

akkor marad a csipesz

2011. máj. 29. 11:04
 20/28 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam, h hülyeség lenne-e rárakni most a cseppeket, vagy a nyakörvet kullancsok ellen..bár gondolom ha már benne van, nem hatna.
2011. máj. 29. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!