Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a lányomnak ha nincs miböl? . Mielött lehurrogtok férjem 1 éve elhagyott igy egyedül vagyok . Nehéz. Ráadásul lányom cukorbeteg is igy a kis gyedemet felörli a sok kellék gyogyszer . és az élelem

Figyelt kérdés

tudom hgy nem ez a lényeg de még is szeretnék valamit. nekem sem volt soha igazi karácsomom igy tudom milyen . . sajnos nincs pénzem igazán még ruhácskákra sem igy az sem megoldás..

esetleg valaki aki ügyeskezü anyuka irna ötletet hogyan készithetek szép kis használható játékocskákat.


2010. dec. 16. 16:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a pici?

Zokniból lehet jópofa bábokat készíteni, vagy labdát.

Hol laksz? Ha gondolod küldhetek játékokat, bár mi sem állunk valami fényesen, de biztos akad valami amitől meg tudunk válni.

2010. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerkőc?
2010. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1.5 éves kislány. .igen a zokni nem rosz ötlet .

:-) nagyon megköszönném szivességedet.minden aproságnak biztos örülne:-)igazábol egy pár plüss állatkája van meg egy épitő kockája.

2010. dec. 16. 16:23
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz a helyi védőnőnél v. vöröskeresztnél ott kaphatsz ruhát és játékot is.


Az sk játék is alapanyagot igényel sokszor drágákat és csak a készités attól különbözik a gyártottól hogy abban van logo a tiedben nincs de pl. kockát tudnál varrni abba kis csengőt tenni.

2010. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most még az is fontos hogyan csomagolod és adod oda neki. ha nagy meglepetéssel jól felkészülve adod, akkor egy darab semminek is örül, mert most még simán elhiteted vele hogy milyen szuper az amit kap. vagy is ha kap egy zokni babát, és a fa alatt nagy éjjenzéssel bontjátok ki akkor tisztára oda lesz érte.
2010. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
nállunk ilyen nincs a védönönél de máshonnan honnan tudnék szert tenni pár dologra gondolok itt alapitványokra stb..
2010. dec. 16. 16:27
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
16.20-as vagyok, kislányom még csak 10 hónapos, de barátnőimnél vannak nagyobb gyerekek, majd kérdezgetek, hátha adnak valamit. De ha nem akkor is kitalálok valamit!
2010. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok, melyik város van a legközelebb?
2010. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
berettyóujfalu van a legközelebb . nagykerekiben élünk
2010. dec. 16. 16:45
 10/31 anonim ***** válasza:

Aham, ok. Kb. 450 km van közöttünk.

Írok privibe. :) Majd válaszolj.

Szia

2010. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!