Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyák szeretnek...

Szerintetek a kutyák szeretnek bennünket?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvasom, hogy mennyire ösztönlények. A kajálás és az utódgondozás is csak ösztönből megy náluk, stb.

Ezekszerint minket, embereket is csak "elismernek", de nem szeretnek? Én ezt nem tudom elhinni, mint ahogy a többi "csak ösztön" dolgot sem.

Vagy ez csak önámítás?


2010. jan. 27. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ha van neked, akkor nem tudom miért tetted fel a kérdést. Nekünk egy középuszkárunk van, csajszi, imádom. Én vok vele alegjobban a családban.
2010. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetigény is ösztön...
2010. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretnek. Feltétel nélkül, és őszintén. Érzik, hogy ki az, aki szereti őket, és azt az illetőt viszontszeretik.
2010. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy a kajálás meg az utódgondozás ösztön náluk, nem zárja ki hogy minket szeretnek. Természetesen ez nem olyan szeretet mint a miénk, de nem alsóbbrendű. Nem tudom miért fáj az hogy a kutya nem szeret szülni, szexelni és nem élvezetből eszik... Ezt nem kell elhinni, szerintem be van bizonyítva, én hiszek a nálam okosabbaknak... Szerinted melyik anya enné meg a gyerekeit ha betegek lennének, melyik nőnek lenne olyan fontos a gyereke hogy hagyná kvázi megerőszakolni magát érte, és melyik férfinak lenne olyan fontos hogy még a faajtót is átrágja érte? Ez ösztön. Ettől függetlenül lehet a kutyákat többre becsülni mint az embereket, lehet őket imádni. Én evvel rég tisztában vagyok és nem válatoztat semmin csak épp nincsenek rózsaszín ködös elképzeléseim arról akiket imádok, és ezzel jobban megismertem őket. Engem szeretnek a kutyáim, és ez elég, engem a többi nem zavar.
2010. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen hisz olyan hálásak bujjnak, puszilgatnak és az is érzéböl jön.
2010. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeretnek minket! Amikor rám néz a kutyám az mindent elárul! Abban a világ összes szeretete benne van.
2010. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!