Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a kedvesebb...

Szerintetek melyik a kedvesebb, aranyosabb és jobb kutya fajat? Csivava vagy a yorki?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a szimpibb kutya fajta? Csivi vagy yorki?
2011. máj. 29. 21:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jó!:D Akkor másképp kérdezem! Melyik a jobb kutya fajta??
2011. máj. 29. 23:08
 12/23 anonim ***** válasza:
44%
Egyik sem!!! Ezek a szatyor szörnyszülöttek, nem kutyák! Egy keményebb macska szétkapná őket.
2011. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja nem AZ NE KOMMENTELJEN PLS!
2011. máj. 29. 23:16
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne becsüld le őket. Itt az a legnagyobb probléma, hogy annyira elkorcsosult a tenyésztésük, ugyértem küllem, divatkövető lett, hogy nem olyan könnyű jó kiskutyát találni.
2011. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a yorki, de ezek az emberek mit össze nem hordanak...Már miért lenne agresszív egy rakás yorkit ismerek és semmi bajuk... csivava is van a tömben az is tök ok, de az én személyes kedvencem a westi :D
2011. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kedves útólsó van olyan csivava meg yorki ami igen is agresszív! Kérdező ez tenyésztőtől és neveléstől függ nekem egyik sem tetszik igazán de a 2 közül a yorki szerintem is jobb.
2011. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
csivava maximálisan! az egyik legősibb kutyafajta, igazi kutya kutya ha megfelelő kezekbe kerül, csak kicsi de hatalmas kutyaszív dobog benne:)
2011. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
egyikse...de ha nagyon muszály akko inkáb csivava
2011. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt is figyelembe kell venni,hogy hol lakik a kérdező!Ha egy panelban lakik akkor nem engedheti meg magának a bordert vagy a nagyobb kutyafajtákat.Nekem yorkim van és saját magam nemelem,még egyszer sem volt kutyasuliban és ígyis nagyon okos kutya,egyáltalán nem agresszív.A termete miatt még nemkell lenézni,miért kell kutya és kutya között külömbséget tenni??Minden a neveléstől függ!
2011. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak.szerintem is a nevelés kérdése.Ha választanom kéne a csivava és a yorki között a yorkit választanám.barátnömnek is yorkija van és eggyáltalán nem aggreszív imádja a többi kutyust.
2011. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!