Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a kedvesebb...

Szerintetek melyik a kedvesebb, aranyosabb és jobb kutya fajat? Csivava vagy a yorki?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a szimpibb kutya fajta? Csivi vagy yorki?
2011. máj. 29. 21:49
1 2 3
 21/23 Tyler913 ***** válasza:
47%

Tegnap is volt mar egy yorki vs csivava kerdes.Nem unod meg? Amugy ha mar vettel egy csivavat,akkor dontottel.Most azt varod,hogy igazoljunk Teged? Mert nem fogunk.

Nincs olyan,hogy "jobb kutyafajta".Minden fajta mas,es neked,szubjektiven kell eldontene,hogy neked melyik valo.Ha Te a csivavat valasztottad,akkor valoszinuleg neked az a legszebb,legkedvesebb,legaranyosabb.En hatarozottan ellene vagyok a minikutyaknak,nekem egyik se szep vagy aranyos.

2011. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
yorki!:P :D
2011. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nekem van egy 1 éves csivim, és rá mindent lehet mondani, csak azt nem hogy idegbeteg. pont úgy ugat, és rosszalkodik, mint bármelyik másik kutyafajta egyedei. anyuméknak yorkija van, és ő is nagyon aranyos. sztem az egész nevelés kérdése, de mind2 édes :)
2011. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!