Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, elvihetném a...

Mit gondoltok, elvihetném a goldenemet osztálykirándulásra? Egy ifjúsági központban szállnánk meg, és a környék tele kirándulóhelyekkel. Amúgy még vannak vele gondok, de ügyes kutya.

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:54
 1/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Erre a tanárod tudna választ adni.
2011. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hová teszed míg a szobában vagytok? Gondolom nincsenek a vendégek kutyáinak fogadására berendezkedve, az épületbe meg nem fogják beengedni higiéniai okok miatt.
2011. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tuti, hogy nem engedik meg. nyilván sok olyan program van, amikor nem tudsz rá vigyázni, felelős tanár ezt biztos, hogy nem vállalja be. ráadásul lehet olyan osztálytársad is, aki fél a kutyáktól vagy mondjuk nem akar mellette ülni, egy szobában aludni vele, stb. n em fog egy egész osztály a kutyasétálatáshoz sem alkalmazkodni. szóval sok esélyt nem látok rá - pedig szerintem sem lenne rossz ötlet.
2011. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xnorkax ***** válasza:
Szerintem sem lenne ötlet, de ha esetleg mentek múzeumokba vagy olyan helyekre, ahova kutyát nem lehet bevinni hol lesz? Ha az osztályfőnököd állatbarát lehet, hogy beleegyezne, de ez rajta múlik. Amúgy meg az osztályod nélkül is eltudod vinni kirándulni. ;D Mit értesz azon, hogy "még vannak vele gondok"?
2011. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanárodat kérdezd. Ha csak túrázós, és az ifjúsági központba beengedik (amit erősen kétlek!) lehet viheted. De mi az hogy még vannak vele gondok? A blöki szétszed minden bútort, összepisil mindent, kaját lop, mindenkire rátámad? :D
2011. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, nincs vele ilyen gond, csak néha elszalad tőlem, ha pl. meglát egy macskát meg ilyenek. De szobatiszta, emberbarát, szeretetbomba.

Nem lenne semmilyen múzumozás, se semmi ilyesmi, egy "falusi" kirándulás lenne sok túrázással, meg ilyenek.

2011. febr. 16. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A legfontosabb kérdésre nem válaszoltál. Hová teszed míg a szálláson vagy a szobádban? Min. napi nyolc órát ott leszel ha aludni is akarsz. Ha ezt nem tudod megoldani akkor kizárt, hogy elviheted.
2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* bocs most látom, hogy a második voltam. :)
2011. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 diagnostic ***** válasza:

Osztályfőnököd kérdezd meg,ha engedi vidd el nyugodtan.

Gimis koromban én is vittem 2 kirándulásra is a kutyát. Osztfő nagyon rendes volt,amikor megkérdeztem, hogy hozhatnám-e, csak annyit kérdezett,biztos vagyok-e benne, hogy senkit nem bántana. Mivel biztos voltam,ismertem a kutyámat,így jöhetett. Következő alkalommal osztfő kérdezte, hogy hozom-e most is,mert olyan aranyos kutya. Mellesleg mindenki imádta az osztályból,egész nap játszottak vele,etették, gyömöszölték. Ráadásul második alkalommal még egy osztálytársam hozta a kutyáját. Jó volt nagyon.

De ha nem biztos a behívása,akkor majd ne engedd el. Csak beégetnéd magad,meg kellemetlen lehet másoknak is.

2011. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!