Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le palotapin...

Molnár katalin szand kérdése:

Hogyan szoktassam le palotapincsi kutyámat hogy nem menjen fel az ágyra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:13
 1/7 anonim válasza:
39%

Lehet venni ilyen kristályt amit nem szeretnek a kutyák rakd körbe azzal az ágyat és talán nem megy fel rá!

Link: [link]

2011. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a "nem szabad" , vagy "nem" parancsot ismeri, akkor csak ott is ezt kell alkalmazni. Ha nem ismeri, az baj:)
2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mamámé is folyton felmegy, ami nem zavarna, de akkor is csinálja, mikor én alszok ott. Mivel nem ismer semmilyen parancsot, főleg nem tiltást, nincs más választásom, mint megtanítani repülni. 3-4 repülés után arra a pár napra, amíg ott vagyok, megtanulja, hogy nem jöhet fel. De nagyon hülye szegény, legközelebb megint röptetni kell.
2011. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem akarok megsérteni, hogy de sosem a kutya a hülye. Arról, hogy nem tanították meg semmire, az nem az ő hibája.
2011. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, mamám a hülye, ő nevelte félre, és ő nem nevelte meg. Asztalnál eteti a kutyát hússal tányérról... Mikor először megláttam, frászt kaptam. Azóta magamnak mosogatok tányért evés előtt...
2011. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idősek nagyon kötődnek a kis állataikhoz, főleg ha egyedül élnek velük. Nincs más társuk, egész nap. Ezért nem hülye!, mert szereti és megenged neki sok mindent, idősek másképpen állnak hozzá. Főleg ha hosszú ideje együtt vannak, olyan nekik mintha a gyerekük lenne, a kutya vagy macska...
2011. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó, nem csak az idősek. Bárki, aki nincs tisztában azzal, hogy a kutyát kutyaként kell kezelni. És a kisebb testű kutyákkal hajlamosak így viselkedni az emberek.

De igazából ez már régen OFF, ezzel nem segítünk a kérdezőnek:)

2011. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!