Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőtöl csivava mennyibe...

Tenyésztőtöl csivava mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy csivava kutyust venni megbízható helyről,mert szaporítótol vettem már másfajta kutyust és nagyon megszavtam,mivel több százezrembe került utána a kutyus állatorvosi kezelése!Megfogadtam szaporítótol soha többet!Csivavám még soha nem volt,tudnátok segíteni,hogy mennyibe kerül kb egy ilyen kiskutya jó helyről?Sok tenyésztőnek írtam emailt,de nem válaszoltak,szóval ezért kérdezem tőletek!Előre is köszönöm!
2011. máj. 30. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
80-100 ezer kb. De én kaptam egy jó tanácsot, ha csak hobbi ebnek kell, akkor telefonálj körbe h nincs-e valakinek "hibás" kutyusa, mert azt odaadja sokkal olcsóbban és csak annyi a különbség, h nem tökéletesen néz ki, nem lehetne versenyeztetni v tenyészteni.
2011. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Többe kerül, mint amennyit megér.....
2011. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérdezzem azt,hogy van-e hibás kutyusa?Mit fognak azok gondolni?Kicsit furán hangzik :o)
2011. máj. 30. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hibás...kérdezd meg van e hobby minőségű kiskutya akár standarból kizáró hibával is...
2011. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hivd fel oket es mond el oszinten (ha igaz) hogy anyagilag korlatozva vagy es nem kiallitasi kiskutyat szeretnel hanem egy egeszseges kiskedvencet.

Arban azert 70.000 felettre keszulj.

2011. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

expressz.hu-n van 50ezerér is. nézz körbe! (=


Amúgy győriekkel vigyázz. Én is akartam csivavát venni.Azt mondta a győri csávó, hogy extra minik..fel csillant a szemem elmentünk megnézni hát extrának extra mini volt ameddig meg nem nőlt :) Óvatossan vásárolj..nézd meg a szüleit is. Ne képet kérj mert azzal is át tudnak verni. Személyesen kell a kicsit is és a szülőket is megnézni!

2011. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
50 ezerért jó???Mármint megbízható?Nem tudsz valami megbízható embert?Esetleg emailben írhatnál...köszi
2011. máj. 30. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy extra mini, amelyik hirdetesben ez van, az tuti szaporito. Es 50e bizony eleg keveskenek tunik.

Olyan hirdetst ne is nezz amiben nincs tk, az az alap, de meg utana is ellenorizni kell a reszleteket.

2011. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!