Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor átölelem a kutyámat ő...

Amikor átölelem a kutyámat ő abbol mit fog fel? :D

Figyelt kérdés
szerintem ő azt nem nagyon érti :D
2011. máj. 30. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem neki is a szeretetre utal az
2011. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem megérti hogy hülye vagy :Đ

na de komolyan. a kutya azért tud érezni, biztos jó érzés neki is, hogyha megöleled. :)

2011. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hát ez támadásra is utal ha ha úgy közelítesz felé!
2011. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzi hogy szereted! Emberi gesztusokkal nincs tisztában persze, de attól még érzi hogy viszonyulsz hozzá. Ők is tudják ezt viszonozni, mikor a fejét az öledbe teszi, vagy a lábával megpiszkál hogy simogassad, vagy megnyal stb.
2011. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet kutya függő, de én mikor megöleltem a volt kutyámat (labi), akkor mindig kihúzta magát az ölelésből. Valahogy nem tetszett neki, nem tudom hogy az, hogy a vállamra került ezzel a feje, vagy mi de csak addig volt vele gondja még a fejét csak a vállamra tudta volna tenni.

Amúgy a szeretetedet ki tudod felé mutatni, ha sokat vagy vele, sokat játszotok, tanultok (ezt következetesen, hogy ne zavarodjon össze). Amint valami jót tesz megdicséred, jutalmazod és rossz esetén soha nem ütsz felé, csak megszidod. Legalábbis az én kutyám nagyon boldog volt, és nyilván tudta, érezte, hogy szeretem.

2011. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem se ért belőle sokat.

Másfajta érintéssel lehet a kutyáknál kifejezni azt, amit az embernél öleléssel.

2011. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ölelést, mint a szeretet gesztussal való kifejezését szerintem nem nagyon tudja értékelni vagy mire vélni, de azt a kisugárzást, energiát, ami vele jár, azt nagyon is jól érzi.

Sok kutya van, aki nem szereti, ha átölelik (lefogásnak, ráterpeszkedésnek is tekinthető akár).

2011. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia!


A mudim mindig még jobban hozzám bújik, valamikor sóhajt is :)). Olyan kis aranyos ilyenkor. Amúgy is, ha csak leülök egy alacsony padra, akkor rögtön odaül az "ölembe", és jól hátradől :)). Az biztos, hogy nagyon tud bújni, ő szereti, ha átölelik, pacsit is ad ilyenkor. A kis bújós :)).

2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fugg az hogy milyen kapcsolatban vagy a kutyaddal: ha nem olyan bizalmas a viszonyotok,akkor el fog huzodni mert a kutyak nem szeretik az erintest a mellukon,es ugyanis feler egy provokalassal..de ha jo a viszonyod,mint nekem es a goldenemnek akkor orommel fogadja majd:) az en goldenem valosaggal elvarja hogy olelgessem,maszik az olembe:)
2011. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, alapvetően nem értik. Nekik az dominancia kifejezés, elég fenyegető, hogy teljes testeddel fölé tornyosult, és még körbe is fogod akadályozva az elfutásban.


De a legtöbb kutya megtanulja, hogy a gazdi ilyen furcsa módon fejezi ki a szeretét, és akár bele is simul, puszizik is ilyenkor.


Ez elég tipikus bizonyíték arra, hogy a kutya milyen hihetetlenül fogékony az emberi kommunikáció iránt.

2011. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!