Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a történtekről?...

Mit gondoltok a történtekről? Én mindjárt sírva fakadok! (cikk) = (

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 30. 20:24
1 2
 1/16 xnorkax ***** válasza:
Elképesztő. De legalább szerencsés volt a kutyus... Aki pedig ezt tette az itt helyben dögöljön meg!!!! :@@@
2011. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
köszönjük.. most ezt miért kellett belinkelni? -.-..-"
2011. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

szerintem nem árt mindenkinek tudni az emberi gonoszságról,de egyébként igazad van szólnom kellett volna hogy gyenge idegzetűeknek nem ajánlott.Elnézést!

Tehát akkor most szólok,hogy aki nem bír állatkínzásos dolgokról még csak olvasni se , akkor az ne nézze meg a linket!!!

2011. máj. 30. 20:30
 4/16 anonim ***** válasza:
Hidd el tudjuk hogy milyen nyomorék emberek vannak! Az ilyen emberrel tudnék mit kezdeni! Kicsit sem sajnálnám! Inkább nem is olvastam végig a cikket mert csak felidegesítem magam és úgyse tudok mitcsinálni. De ha a kezeim közé kerülne az illető...
2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kommenteltem a cikk alatt még kora délután, és felkerestem a kutyus Facebook oldalát, de sajnálattal kellett megállapítanom, hogy mindenütt vannak ilyen trollok, mint ennek a tettnek az elkövetője. Rossz olvasni.
2011. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szegeny kutyus :(( sok ember szornyen gonosz ,es az a fajdalmas hogy ez a tett eleg "gyenge" ahhoz kepest hogy meg mik folynak ezen a Foldon

en az ilyenekkel azt muvelnem amit ok tettek a kutyaval ,akkor lassuk hogy ki nevet a vegen

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Hogy tehetnek ilyet az emberek egy szegény állattal? :""""(
2011. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:((( Istenem, miért??? Miért csinálnak ilyet? Ha nem kell adják be menhelyre, de ez :(((
2011. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

+ még egy ok amiért még tudom gyűlölni ezt a rohadt emberi fajt, hogy ennyire elkorcsosult tud lenni.

Hogy lehet valaki ilyen szívtelen, lelketlen, undorító féreg? Szerencsétlen kutya mennyit szenvedhetett míg végigélte ezt a tortúrát... Az ilyen degenerált emberekkel... áá, inkább le sem írom.

2011. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tökéletesen egyet értek mindenkivel:/
2011. máj. 30. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!