Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Herélés után meddig vérzett a...

Herélés után meddig vérzett a kutyátok? Beszámolás a történtekről

Figyelt kérdés

Délután vissza mentünk az orvoshoz aki műtötte hogy valami nem stimmel. Újra műtötte. Kifordult a here zacskó tartó vezeték vagy nem tudom minekhívják. Levágta, elaltatta szintén nem varrta,,,,

azt mondta nem fog vérezni. Ahogy haza értünk nem sokkal utána ( persze a kocsival anya már elment ) nagy vér tocsa a kutya alatt. Jó nem ijedtem meg ez még bele fér.

Levettem a kötést mert tele volt vérrel és csak folyt...

felhívtam a dokit hogy nagyon vérzik a kutya...

nem baj el fog állni semmi baj nem lesz.

ekkor vettem észre hogy spiccel a vér!!!!

Anya vissza Írány a doki de egy másik.

Halom szuri vérzés csillapító stb... nem tudni a másik doki mit adott de még ott is ömlött a vér a kutyából...

pár perc kötés nélkül az asztalon mintha leszúrtak volna valakit. holnap reggel kell vissza menni.. most már jobban van alszik... Én jól kibőgtem magam... Te mit csinálnál az előző orvossal ? Vissza kérnéd a pénzt? nem sok pénz 5000 ezer ft de a másik dokinál most 10 ezret hagytam...


2010. aug. 31. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon, hogy így jártál. Nagyon oda kell figyelni sajnos, hogy hova megy az ember, rengeteg az ilyen mészáros... Én a helyedben tutira visszamennék, leordítanám a hajat a fejéről és ráborítom az asztalt, a pénzem meg az utolsó fillérig visszakövetelném. És gondoskodnék róla, hogy mindenki tudomást szerezzen arról, hogy mit művelt és messzire elkerüljék, mert a kamaránál attól tartok nem sok értelme lenne feljelenteni....
2010. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nevét elárulod?? Csakhogy biztosan el tudjam kerülni. Jöhet privátban is.
2010. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben másik orvoshoz mennék!

Nem így kell ivartalaníttatni!

Az be kell varrni és amikor kiadják nem szabad, hogy vérezzen!

Vidd másik orvoshoz sürgősen!!!

Ezt az orvost meg fel kellene jelenteni!

2010. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

már voltam másiknál ő látta el mindennel...

nem mondott véleményt a másik dokiról a férje igen :(


nagyon aggódom de már jobban van nem vérzik..

Ha nem megyek másik orvoshoz elvérzett volna a kutyám...

Aki olyan mintha a gyerekünk lenne...

2010. aug. 31. 20:59
 5/12 Akiteki ***** válasza:

Én kérnék a másik orvostól egy számlát meg egy szakvéleményt és behajtanám az első mészároson.

És mindenkinek elhíresztelném, hogy kerülje el messzire.

Szegény kutyus! Jobbulást neki!

2010. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is jobbulást kívánok a kutyusnak.

Nem ártott volna lefényképezni szegényt és tényleg feljelenteném azt az orvost, más kutyával is így bánhat!

2010. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Le van fényképezve!!!


Szerintetek van jogom arra hogy az első hentesnél behajtsam a számlát ?

most tartok a rendes dokinál 15 ezer Ft nál és még az antibiotikum nincs kiváltva illetve pénteken is vissza kell menni :(

2010. szept. 1. 08:30
 8/12 A kérdező kommentje:

beszéltem az első dokival...


kifizeti az összes költséget eddig 20 ezer ft...


tuti erzi hogy nagy hibat kovetett el..

2010. szept. 1. 16:47
 9/12 A kérdező kommentje:

a 20 ezer ft meg nem a vegso ar penteken is lesz kezeles de az mar nem hiszem hogy sok lesz... legalabbis remelem...

igy tartok most 30 ezernel..

2010. szept. 1. 17:03
 10/12 Akiteki ***** válasza:

Mindenképpen hajtsd be rajta. Ha nem akarja kifizetni, jelentsd fel az Állatorvosi Kamaránál.

Én még a benzinköltséget is ráverném és még kártérítést is kérnék az idegeskedés miatt.

2010. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!