Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Junior? Vélemények?...

Josera Junior? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 7 és 9 hónapos kis termetű kutyának jó lesz ez a száraztáp? Adjak nekik mellé valamilyen konzerveset vagy ilyen kis tálcásat? Nektek bevált? Szerette a kutyus? :) Eddig Royal Canint vagy Pedigree-t ettek, de olvastam hogy a pedigree nagyon rossz minőség, a royalt meg nem annyira szereti az egyik...
2011. máj. 31. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált! Szerette, most is Joserát eszik, szép a szőre, és aktív. Szerintem jó lesz a kutyusodnak.


(A pedigree és royal canin párosításon jót nevettem:D, jól látod van egy kis különbség a minőségük között:D)

2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azzal etettem. Nagyon szerette, szép szőre volt tőle.:) Én az aktivitásról nem tudok nyilatkozni, mert akkörül kezdődött neki egy betegsége ami miatt fajtájához képest nagyon alul teljesített aktivitás terén:\ De egyébként nagyon jó táp! Ajánlom neked:)
2011. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom :) Azzal etettem olyan fél éves korától, nagyon szerette. Viszont figyelj az adagolásra, az enyém kicsit meghízott tőle, tudom, ez az én hibám :)

De 10 hónapos korában váltottam az Active-ra, abból ugye kevesebb kell, szóval szépen leadta a felesleget, mostmár szép sovány, izmos.

A Pedigreet meg felejtsd el :) Amúgy más nem kell a táp mellé, maximum, ha marad a ti kajátokból egy kis husi, zöldség, gyümölcs, az sosem árt :)

2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szívből ajánlom neked a Joserát! A kölykök gyönyörűen fejlődnek tőle, erős a csontozatuk, gyönyörű a szőrük, jól érzik magukat! A székletük sokkal kevesebb, mint amikor Royallal etettem (ez azt jelenti, hogy sokkal jobban hasznosul a táp).

Mi nagyon szeretjük, a felnőttjeink az Active-ját eszik.

Üdv

2011. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Francesca_ ***** válasza:
a kistestűnek lehet hogy nagy lesz a tápszemek mérete, próbáld meg, jó táp az árához, és néhány jóval drágább táphoz képest
2011. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van josera miniwell ami kistestűeknek való, de az én tacskóm simán meg tudja enni a josera economyt ami nagyoknak van.
2011. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Kipróbáljuk :)
2011. jún. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!