Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Szeretnék egy...

Mit tegyek? Szeretnék egy kiskutyát.

Figyelt kérdés
..de nem tudom, mennyire lenne jó döntés. Hamarosan végzek a sulival, egyetem mellett nem hiszem, hogy sok időm lenne vele foglalkozni. Viszont addig 100%osan tudnék rá figyelni. Szerintetek jöhet a kiskutya vagy ne? Kistestű kutyusról beszélünk!Köszönöm
2011. máj. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel te magad is írtad, sok időd nem lenne rá...Egy kutya, nem csak az egyetemig tart! Kutyával sokat kell foglalkozni, minden nap órákat. Üdv.
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%
ha lesz kire hagynod egyetem mellett is, akkor bátran vegyél! én is ilyen helyzetben voltam. mikor tudtam nem lesz semmi időm anyukám átvállalta pár napra:)
2011. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gfero ***** válasza:
73%
szerintem ne .mi az hogy addig tudsz vele foglalkozni.utána mi lesz vele ki foglalkozik vele.az állat nem egy dísztárgy hogyha nincs időnk rá csak úgy félretesszük
2011. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Egy kutya 9-12 évig is elél...

Ez nem így megy, hogy szeretnék gyereket, de csak 3 éves koráig lenne rá időm...

Akkor inkább ne legyen.

Vagy legyen cicád a szüleidnél... Az nem olyan gazdafüggő azért...

Amúgy az egyetemtől is függ, hogy lenne-e rá időd, én pl. átlag heti 5 napot a kutyáimmal vagyok. (Ha a barátokkal csinálok programot, akkor is megsétáltatom, ha elutazom, akkor meg az öcsém sétáltatja őket.)

2011. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem az egyetem mellett is boven lenne idod a kutyusra ,de ha valoban nem lenne idod inkabb ne jojjon a kutya
2011. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kutya ragaszkodik a gazdájához, bármi baja lehet ha nem foglalkozol vele, depressziós lehet és akkor hasmenése lesz remegni fog meg ilyesmi. Inkább hanyagold.. tarts halakat.
2011. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egyetem alatt is otthon maradsz, vagy esetleg magaddal tudod vinni a kutyut, akkor vegyél.

De azéert hogy 1-2 évig ellegyél vele, amég kicsi és cuki, aztán a szüleid gondolsodjanak róla is, úgy ne.

2011. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!