Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ás a kutyám mindig ugyanoda?

Mért ás a kutyám mindig ugyanoda?

Figyelt kérdés

a 11 éves kutyám fiatalon is szeretett ásni, de most 1 héten ás annyit, amennyit előtte 3hónap alatt...

minden nap besöpröm a gödröt azzal a földdel, amit kiásott, előtte meg odahívom a kutyát és megszidom, erre másnap már megint ott tátong a hatalmas lyuk! mit csináljak a kutyámmal?


köszi a segítséget!


2011. jún. 1. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy vödör kutyakakit,tudom lehet hogy egy kicsit drasztikusan hangzik de bevállik! Tapasztalatból mondom,soha többet nem fog ásni (legalább is ott)
2011. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Okos kutya! Ott ás ahol könnyebb!
2011. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetten éred, tökmindegy, hányszor, mennyire szidod le.
2011. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most 14 éves a pulikutyám. Az ásásról úgy szoktattam le, hogy ahova elkezdett ásni, oda öntöttem egy kis hipót. Ez a mai napig bevált, mert "amit és ahova" nem szeretem amit csinál, vagy csinálni készül odalöttyentek egy kis hipót. Utálhatja a szagát, mert onnan elmegy. Máskülönben ez kölyök kora óta gyakorlom és nem ás. Próbáld ki.
2011. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyrészt ahol ás, ott virágok vannak, másrészt meg félek attól, hogy valami baja lenne tőle...


köszi a válaszokat! :D

2011. jún. 1. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kis hipó nem árt a virágoknak sem, ha csak a földre szórod. A kutyának meg van annyi esze, és elmegy arról a helyről.
2011. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A meleg miatt ásnak, és a hideg földbe fekszenek bele ilyenkor. A szidás, csak tettenérésnél ér valamit, egyébként nem.
2011. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt még el is fogadnám indoknak, de nem! nem fekszik bele a gödörbe! csak ás, de úgy, mit aki megzavarodott! olyankor nem hallja,ha hozzászólok, ha kaját adok, semmit :D
2011. jún. 1. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:

vidd el sétálni minden nap!

amikor pedig rajtakapod az ásáson akkor szó nélkül elvezeted onnan és elzásrod 5 percre ha ismétlődik duplázod az elzárás idejét

szánj rá a helyzetkezelésre egy napot figyeld és érd tetten, és minden nap foglalkozzál a kutyáddal, sétáltasd meg legyél vele következetes!

2011. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!