Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2éves yorkim minden reggel...

2éves yorkim minden reggel bepisil mióta társasházban lakunk (elötte kertes), pedig 2x-3x levisszük! Mi lenne a megoldás? Csak reggel pisil be, kutyapelust elkerűlném!

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Korábban kell kivinni
2011. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hánykor viszitek le utoljára? Mi lefekvés előtt leszadunk még egy gyors pisire.

Mit eszik? Az enyém szobatiszta, de levestől, konzervtől, hazikoszttól bepisilt.

Próbáld meg, hogy CSAK száraz tápot adsz neki, este lesziszed lefekvés előtt még egy pisire, biztos, hogy nem fog bepisilni!

2011. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2szer midneképp kevés egy Yorkienak. Kicsi kutya, kicsi hugyhólyaggal, nem bírja sokat tartani, főleg most a melegben többet isznak. Mibe kerül leszaladni vele, csak egy pisilésre? Én leviszem 5ször is, bírná másképp is, de nem kockáztatok és nem akarom, hogy szorongassa. Belefér az időmbe, hogy leszaladjak vele.
2011. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,a száraztáppal megprobálkozom!

Változó időpontban pisil be 4-7ig reggel!

3kor nem fogom levinni,és napi 5x se tudom levinni,mert olyan a munkabeosztásom!Azért köszi

2011. jún. 2. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Dobd ki a yorky g*cit a g*cibe. a kutyának kinn a helye. és még csodálkozol hogy összehugyozza a lakást... -.-
2011. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rendszeresek a séták? nekünk a 7vége kivételével mindig ugyanakkor vannak levíve, ez segít és tudják meddig kell tartani!nekik is kell egy rend.

2szer levinni kevés. icipici hólyagja van, 3 a minimum, annál alább ne adjátok.

sokan nem gondolják de a kö,tözés a kutyát is megviseli, neki is minden uj, és nem is érti hogy miért költöztetek el.

[link]

2011. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! tudom h el akarod kerülni a pelust de ez jó lenne..van gyógyszertárban tenna bed nevezetű pelenka (igaz ez enm kutyáknak való de tökéletesen megfelel erre.én is ezt használom 100% ban beválik kb 70-80 ft-ba kerül 1 mivel csak regel pisil be ezért 2napra elég 1 ...mondjuk az én kutyám 2 pisi után már nem pisil rá ezért mondom h 2 napra elég... sok sikert!
2015. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!