Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletek? Hogyan csináljuk? (lent)

Ötletek? Hogyan csináljuk? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit bajban vagyunk. Előre szólok, hogy nem igazán ehhez a témához kapcsolódik, de azért köze van hozzá.

Az a lényeg, hogy kapok egy kiskutyát, de valószínű, hogy csak a jövőhéten kapnám meg, mert: Nem volt még biztos, hogy jön a kutya, így szüleim nem tettek félre a kutyára annyi pénzt...

Holnap lesz 8 hetes, mi már szombaton érte mehetnénk.. 8.-án kapnak fizetést, és csak akkor lehetne itt.. de a mi az osztállyal 9.-én megyünk kirándulni :S A kiskutya meg egy hét alatt annyit nő, és szeretném már minél hamarabb magamnál tudni :) (Bocsánat, ha kicsit szétszórtan írtam)

Vannak olyan dolgaink amiket ó pénzért el tudnánk adni, de ahol fent van, nem nézik, lehet, hogy nem is tudják, hogy van ilyen termék. Van valami ötletetek, hogy hogyan adhatnánk el a tárgyakat pl: /Kozmetikai Tetoválógép/ minél hamarabb, hogy a kiskutyám már itt lehessen szombaton? :S :( Vagy valami jó oldal, ahova még felrakhatnánk?

Előre köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2011. jún. 2. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, több okból sem értem. Minek a kiskutya addig amíg tudod h úgysem lesz rá időd. Miért vagy akaratos és miért nem érted meg h a szüleidnek most nincs pénzük, azonnal. Ezen kívül én is volt iskolás, én is függtem a szüleimtől. Nekem sose lehetett ennyi idősen kutyám...csak amikor elköltöztem. Nem 1 hetet kellett rá várnom hanem sokkal többet. Ezen kívül kozmetikai tetoválógépet az emberek nem úgy vesznek mint szalámit. Hiába teszed fel most valószínű h heteket kell rá várnod amíg valaki olyan jelentkezik érte aki komolyan meg is akarja venni.
2011. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 panettone ***** válasza:

Tkp akkor a lényeg nem a kutya hanem hogy segítsenek eladni a cuccaitokat?

Talán írd be a gugliba hogy tetoválógép eladó gyűjtsd össze az oldalakat ahol mások hirdetnek és azokon az oldalkon hirdess te is...

De a kutyát semmiképp ne hozd el ilyen korán főleg ha nem is tudsz majd vele foglalkozni, kínkeservesen fogja bepótolni azt az elvsztegett ídőt amennyivel hamarabb és tegyük hozzá feleslegesen elszakították a családjától.

Ilyenkor egy csomó mindent tanulnak amamájuktól éa a tesóiktól is.

2011. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!