Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kiszökött a kutyám, és nem...

Ma kiszökött a kutyám, és nem jött haza. Szerintetek a vihar miatt fél és elbújt valahol?

Figyelt kérdés

Minden héten legalább 1x elcsavarog, de 10-20 perc után hazajön. Most nem jött haza, már pár órája:(:(

úgy félek, hogy elütötték, vagy a vihar miatt fél :(:( mi lehet vele egyedül az éjszaka?:(


2011. jún. 2. 22:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én jó gazdának tartom magam, ezek ellenére. Nem vagyok tökéletes, de ez van. Majd lehet nézek akkor neki próázt meg nyakörvet, hátha lesz kedve úgyis jönni.


Egyébként meg írtam, hogy kis faluban lakom, felénk alig jár kocsi, és úgyis cska az utcába megy, nem kóborol el. Másként alap hogy nem engedném ki.

2011. jún. 3. 19:26
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
nem tudom miért szekáljátok szegényt. falun mások a körülmények mint Budapesten.
2011. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi!:)


részben igazuk van, ezt elismerem. de falun tényleg minden más, és én nem tartom problémának, hogy ki-ki megy a kutyám az utcára egy kicsit.

2011. jún. 27. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!