Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyukámat?

Hogyan győzzem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap óta elvihető a Goldi kiskutyám :)

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy ma menjünk érte?

14 órakor megyünk el nagyszüleimhez, kb 18 óráig leszünk ott. Utána mehetnénk a kiskutyáért(!!)

Mit mondjak neki? Azon kívül, hogy Kérlek? :) Valami olyan indok kéne, amivel tuti ráveszem. Pl: Nagyon gyorsan nő.. (mivel jövő héten valamikor mennénk érte :S)

Jó indokok? Mit mondjak? :)

Köszi előre a válaszokat :)


2011. jún. 4. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is fel vagy e készülve?

Fekvő hely, junior kutyakaja van már otthon? Mert ha igen, akkor vagytok fogadó képesek.

Aztán póráz, fésű...miegyebek...

Én az anyukám elé állték a helyedben, hátra tenném a kezem, lesütném a fejem, és a szőnyeg szélét a lábammal simogatva azt mondanám neki:

Anucikám, Én még gyerek vagyok, és a gyerekekről köztudott, hogy türelmetlenek, kíváncsiak, és lelkesek...ez az időszak egyszer elmúlik, mert felnövök, és hiányozni fog neked a gyerek énem...hozzuk el a kiskutyát esteeeeee, ha a volt gazdinak is megfelel...

:-)))))

Valami ilyesmi, bevágódós dumát...Te ismered anyukád gyenge pontjait...

2011. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Igen, fen vagyunk készülve, minden megvan ami kell! Majd a fésűt jövő héten vesszük meg, nem ma :)

Ilyesmi "duma" remélem, hogy beválik :) Egyén hasonló ötletek? :D

2011. jún. 4. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első tanácsánál jobb ötlet nincs is. Néhány nap alatt nem fog olyan sokat nőni, hogy az jól jöjjön. Egyszerűen csak türelmetlen, és izgatott vagy. Ha nem jön be amit az első mondott, akkor semmi sem fog segíteni. De hidd el, ez a várakozás nagyon izgalmas. Addig is olvass nevelési tanácsokat, kutyás könyveket.
2011. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

De ezeken már rég túl vagyok, 100000%osan fel vagyok készülve erre a kutyára :D

Nagyon régóta várok már rá!! Most, hogy végre bármikor érte mehetünk, nem bírok magammal :) Hamarosan megkérdezem így anyukámat :)

Köszi a válaszokat!!

2011. jún. 4. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg,hogy mit mondott!
2011. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem jártam sok sikerrel

De legalább nem a jövőhéten pénteken, hanem kedden kapom meg :D

Ez is valami :D

köszi szépen a válaszokat!! :D

2011. jún. 4. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is átéltem ezt, de minél többet vársz, annál jobban örülsz majd neki. Én átérzem ezt az időszakot, amikor már csak napokat kell várni, de mégis...
2011. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány hetes a kiskutya, mert leghamarabb ugye tudod, hogy 8 hetesen lehet elhozni. Tudom, hogy nehéz a várakozási időszak, de ha 8 hetes kora előtt hozod el, azzal rengeteget ártasz a kicsinek, olyan szocializációs problémái lesznek, ami később nagyon sok gondot fog nektek és neki is okozni(túl erősen fog titeket harapdálni, gondjai lesznek a többi kutyával való kommunikációban, stb)

Szóval a 8 hetet mindenképp várd ki, a 8 hetes kölyök is nagyon kicsi még, nem kell annál hamarabb elhozni.

A másik meg, a kiskutyát érdemesebb reggel/délelőtt elhozni, hogy nappal ismerkedhessen a hellyel és éjszakára már megszokja az új helyet.

Neked nincsen már iskola? Mert sokkal jobb lenne a kiskutyának, ha egész nap vele tudnál lenni az első pár napban és addig meg az anyjával és az alomtársaival lehetne.

2011. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!