Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat vasaroljak?

Milyen kutyat vasaroljak?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es fiu.Szeretnek kutyat vasarolni.Nagy az udvar tehat ott tartanam.Foglalkoznek is vele eleget szabadidomben a tanulas mellett.Nagyobb testu kutyat szeretnek.Orzo vedo-t de lehet masfajta is retriever vagy egyebek.A kikotes az ,hogy azert orizze a hazat. En a nemetjuhaszon,golden retrieveren(tudom hogy nem hazorzo),kanaan dog on ,moszkvai orkutyan stb gondolkodtam.A nemetjuhasz elonyben van,mert az egyemberes kut7ya es csak az en kutyam lenne es nagyon huseges lenne. Ti melyik fajtat ajanlanatok nekem ?(nem csak ezek kozul)
2011. jún. 4. 12:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mindenkitol !A golden rol lemondtam, mert nekem egy kicsivel "komolyabb" kutya kellene,es van keret etetni a nagytestu kutyakat.Eddig volt egy nemetjuhaszunk es egy kaukazusink de mind2 jol elt.A kozep-azsiai 1szeruen nem jon be annyira,bar tudom hogy nagyon jo kutya.A bernivel meg ugy vagyok,hogy a szomszednak is az an es hogyha en hivom siman eljon velem,amig a gazdaja ordithat is neki ugysem megy oda,a nemetjuhasszal ellentetben.Nemet dogokat meg nem szeretem. Nem az en stilusom.Akiket felsorolt a 13.08 as azok kozul esetleg a kuvaszon toprengtem, a tobbi nem tetszik,kicsik meg minden.
2011. jún. 5. 10:35
 12/22 A kérdező kommentje:
Vegul ugy dontottem, hogy egy kis kan nemetjuhaszt fogok venni.
2011. jún. 5. 10:35
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
fogsz venni? nem tán zsebpénzből? már boccs
2011. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a németjuhászt ajánlanám.Tökéletes házőrzésre, és nagyon tanulékony állat.A rendőrök is gyakran alkalmazzák.Multkor voltam kutyabemutatón, volt ott egy jó nagy német juhász, úgy hívták hogy Néró.Nagyon kevés kutya képes arra amit ő végbe vitt.Egy férfi eltűnt, és 3 nap multán is képes volt nyomokat találni, végül megtalálták a keresettet.

Mégegyszer: a németjuhász ideális házörző, tanulékony, és barátságos is.

2011. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
igaz már eldöntötted le azért még leírom. A magyar vizsla nagyon tanulékony, barátságos s bár házőrzésre nem annyira javallt pont a remek természete miatt. Ilyen kutyám van. Nagyon ügyes, még ha apróságokról is van szó, látszik, hogy érti miről van szó, okos és jól taktikázik
2011. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Melyik az a hülye aki egy fila brasilero-t ajánl egy 15 évesnek?
2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.es igen, a sajat penzembol fogom megvenni,amit en sporoltam,nem a szuleim adtak,mielott belekotnel.De nem biztos a nemetjuhasz,bar nagyon hajlok feleje.Meg befolyasolhato vagyok.Otletek ?
2011. jún. 7. 20:31
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Ne itélkezzünk hogy ki ajánlott mit. Nem tudjuk milyen testalkatu a kérdező, stb, lehet elbirna vele. A németjuhász a legjobb. Tényleg a köztudatban van, hogy okos állatok.. Az meg hogy mennyi zsebpénze van, meg van e ne érdekeljen senkit... amugy tényleg a diszpláziára figyeljetek oda, inkább áldozz a pluszokra, minthogy negativ végbemenetelű dolog legyen.. Jó kutyázást, és nevelgesd szépen a kis fiucskádat.
2011. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és én is 14 éves vagyok, és amstaffom van.. Nem vok egy izmos, de mégis elbirok vele.
2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azért egy amstaff és egy fila között rengeteg a különbség......


Szerintem Rottweiler legyen.

2011. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!