Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat vasaroljak?

Milyen kutyat vasaroljak?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es fiu.Szeretnek kutyat vasarolni.Nagy az udvar tehat ott tartanam.Foglalkoznek is vele eleget szabadidomben a tanulas mellett.Nagyobb testu kutyat szeretnek.Orzo vedo-t de lehet masfajta is retriever vagy egyebek.A kikotes az ,hogy azert orizze a hazat. En a nemetjuhaszon,golden retrieveren(tudom hogy nem hazorzo),kanaan dog on ,moszkvai orkutyan stb gondolkodtam.A nemetjuhasz elonyben van,mert az egyemberes kut7ya es csak az en kutyam lenne es nagyon huseges lenne. Ti melyik fajtat ajanlanatok nekem ?(nem csak ezek kozul)
2011. jún. 4. 12:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A roti sem kispályás,főleg nem egy idegi problémás olcsó kutya.Csak normális tenyésztőtől érdemes venni.
2011. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Német juhász, malinois, holland juhászkutya.
2011. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!