Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit rakjak az elletőládába...

Mit rakjak az elletőládába ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Szalma,faforgács,pléd,törölköző,szőnyeg? Szerintetek melyik lenne frankó ilyen időjárásban? (Az fontos hogy könnyen takarítható legyen)
2011. jún. 4. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
újságpapírt. Könnyen ki tudod cserélni, és felszívja a cuccot.
2011. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

anyagot ne tegyél mert folyamatosan mosni kell, a forgácsból a por belemegy a kicsik tüdejébe. Én egy iratmegsemmisítőt vettem és azzal gyártom a papírt alájuk de sima újságpapír is jó.



Hiába van meleg az infrának az első néhány napban mennie kell a kiskutyáknak a megfelelő hőmérséklet az első napokban több mint 30 fok és a tüdőből a magzatvizet csak az infra szárítja ki.

2011. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne az is csak az a baj az ujságpapírral hogy nemsok van belőle,szerezni meg nemnagyon tudok.
2011. jún. 4. 22:02
 4/13 A kérdező kommentje:
minden kész van,infra helyén van,az anyakutyust odaszokattam,már csak azt nemtudom hogy mit kellene alájuk tenni.
2011. jún. 4. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért szaporítasz? De ha már csinálod, felkészülhettél volna rendesen a dolgokra!
2011. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na kezdődik már... Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor miért kell építő jellegű megjegyzéseket fűznöd?
2011. jún. 4. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebből megint,hogy jött le hogy szaporít?Lehet,hogy csak az 1. alom.Épp úgy lehet kezdő tenyésztő,aki nem nézett utána,mi kell egy ellető ládába.
2011. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolj, és mivel minden lehetségest választ elmondtak neked, és neked egyik sem jó, meg jönnek a kifogások mit mondjak még?

Tenyésztőként írok neked, és csak egy szimpla egyszerű kérdést tettem fel, mert érdekel.

2011. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy nagy nylon szemeteszsákba húzott polifoam szivaccsal, mert az nagyon jó hőszigetelő. Fontos, hogy a polifoam pontosan akkora legyen, mint az ellető láda belseje, mert ha lötyög, akkor beszorulhat mellé a kiskutya!

A nylon azért kell, hogy ne szivárogjon a polifoamra nedvesség. A nylonon folyamatosan cserélni kell a lepedőt, törülközőt, hogy a kiskutyák tiszták és szárazak legyenek. A lepedő, törülköző méretét úgy kell megválasztani, hogy minden oldalon alá lehessen feszíteni a polifoamnak, mert ha nincs szorosan begyűrve, akkor a kiskutya belegabalyodhat és megfullad.

2011. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk télen volt az első almunk kezdő tenyésztőként, és mégis teljesen felkészültünk mindenre, tenyésztőkkel beszéltünk, sokat olvastunk fórumokon.


A kérdező is felhívhatta volna a tenyésztőt akitől a kutyát vette, biztos vagyok benne hogy segített volna neki.


De a kérdésből egyértelmű hogy takarítani nem akarja a kiskutyák alatt a helyet, mert egyszerűbb amit kidob egyből. a törölközős, polifomos megoldás azért nem jó, ,mert a szukák gyakran ágyaznak, ezért nagy rá az esély h. beágyazza a kölyköket, ergo megfulladnak!

"Nálunk" szőnyeg volt alattuk, amit odaszögeltünk, és 2 naponta mostuk.

2011. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!