Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor viszitek ilyen melegben...

Mikor viszitek ilyen melegben sétálni a kutyikat? Rövidebbek a séták?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reggel, este a hosszabb. Plusz úszások.
2011. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a legnagyobb kánikulában egyáltalán nem viszem őket... hajnalban kelünk, hogy ne forrjon fel a fejünk (az enyém se), aztán este kicsit tovább maradunk kint.
2011. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Napközben semmikép. Most is csak a boltig kísért el aztán meg vissza. :)
2011. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem rövidebbek a séták, sőt, hosszabbak, mert több időt töltenek a kutyák a vízben.
2011. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De jó akinek fürdik a kutyája! :) Az enyémet nem lehet úsztatni, sajna nem szereti a vizet és lehetőségünk sincs rá.


Olyan 5-6 óra fele vihetem már, vagy még később?

2011. júl. 8. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Tegnap én áttettem a szokásos 7 órás sétát fél 9-re, mert még este is annyira meleg volt. Ha kiviszed vizezd be, vigyél vizet, meg árnyékos, szeles helyet keressetek.
2011. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Reggel 5-6 között, és este 8-10 között egy óra.

11-12 óra körül 5 perc, 16-17 óra körül 5 perc séta.

A kutyám nagyon nehezen viseli a meleget, inkább fölkelek jóval korábban, hogy tudjak vele egy nagyot sétálni, amíg még elviselhető az idő.

2011. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 15:14

Az én kutyám is szeret úszni, ettől függetlenül egyszer már sikerült egy lightos hőgutát kapnia, miközben a vízparton ugrált. Szóval csak óvatosan, mert a nap nagyon erősen tűz, és a fejüket akkor is éri, ha vízben vannak.

2011. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-6??

Még 7-8 között is teljesen normális idô van. Tudom, mert ma ekkor voltam futni...a kutyákkal. Egyáltalán nem volt még akkor meleg. 9kor amikor beértem a melóhelre, akkor már eléggé melegedett.

2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma 7 fele indultunk és egy kicsit elhúzódott (kb. 10 volt mire hazaértünk), de a kutya már nagyon sietett hazafele. Úgy bántott.
2011. júl. 8. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!