Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet amstaff nyakába...

Hol lehet amstaff nyakába való nyakörvet venni?

Figyelt kérdés
Hol vannak a legjobb nyakörvek? tüskésre, vagy láncra gondolok. Ár nem számít.
2011. jún. 5. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bármelyik áruházban veszel egy sima egysoros fojtó nyakörvet, nem kell a szöges. A fojtó is csak addig kell, míg megtanítod sétálni. Pár hét.

Aztán veszel egy szép bőr, vagy textil nyakörvet.

2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
külső szögesre gondoltam, nem sétáltatósra, már sétáltatásra be van tanítva.
2011. jún. 5. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem a korall veretes nyakörvre gondolsz?

Vaterán pl. van szép, nekem ezek nagyon tetszenek:

[link]

És van többféle terméke is.

2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Intelligens válasz. Azt hiszem te vagy az amstaff gazdik sztereotípiája itthon. Gratulálok.


További kellemes menőzést.

2011. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nyenyewnyenyenyenyenyenye
2011. jún. 5. 16:11
 6/14 anonim ***** válasza:
milyen menőzés? azért mert szép nyakörvet szeretne a kutyájának?:D
2011. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mindig a menőzéssel jönnek,ha valaki szöges nyakörvet szeretne a stafijának.Nekem 3 kan van,abból kettőnek szegecses nyakörve van,a harmadiknak szegecses hámja.Jól áll nekik ennyi.Pedig én lány vagyok,tehát nem menőzök velük..nem is tudnék,mert általában a fiúk megijednek a kutyáktól,pedig aztán sehol semmi:Dolyanok mint egy tacskó.Büszke vagyok rájuk,és szeretem ha megnézik őket..és ezzel szerintem semmi gond nincs. Én a szegecses cuccokat győrben vettem egy kutyaboltban.Nézz körül netes webáruházakban!
2011. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Én egy Amstaff nyakában ilyesmi nyakörvet tudnék elképzelni.:)

2011. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem fojtóm van a staffimnak, a másik meg mivel még nagyon kicsi (tegnap hoztuk el), bőr nyakörve van :)

És én is lány vagyok, nekem 5 kutyám van, ebből 2 staffi.

Egyik ismerősöm Sámsonban készítetett ilyen nyakörvet nagyon olcsón, egy bőráru boltban. Szerintem ott is szétnézhetsz, max. csináltathatsz egyet!

2011. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én régebben még a fressnapfban láttam, nem tudom, van-e még. Egy valamire kérlek nagyon szépen: ne hegyezd ki, az is bőven elég, amennyire alapból ki van hegyezve. Gondolj bele: odamegy hozzá játszani egy másik kutya, aztán kiszúrja a szemét, vagy megvágja a torkát. Gondolom ezt te sem szeretnéd. Már ha nem harcoltatni akarod, vagy direkt megsebesíteni, távolt tartani tőle a többi kutyát. A lánc nagyon kényelmetlen nekik, szóval bőr alapú, tompa szegecses a legjobb, ha ilyesmit akarsz.
2011. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!