Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehet biciklivel kutyát...

Nem lehet biciklivel kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Erdőben sem? Úgy terveztem, hogy megtanítom így sétálni, de msot olvastam egyik kérdésben, hogy nem lehet. De akkor, hogy fogom rendesen lemozgatni? Póráz nélkül nem lehet, ezek szerint biciklivel sem én pedig nem tudok olyan gyorsan futni.

(magyar vizsla)


2011. jún. 5. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

kösd anyád utt

áfsdg v

2011. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabban?!
2011. jún. 5. 13:01
 3/23 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet??

Ilyenről még nem is hallottam, hogy meg lenne tiltva, hiszen árulnak hozzá speciális felszerelést is.

2011. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2011. jún. 5. 13:02
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
kössed anyád után virsli vkrumplippogácshae
2011. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
És megtervezted a temetésed is? Már nem azért, de először normálisan kéne megtanítani sétálni, lépésben, minden helyzetben! Biciklivel ha elránt, mit csinálsz? Igen, lefejeled a földet, 20-30km/h-val, az nagyon kellemes...
2011. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én biciklivel szoktam, kifárasztani, de nem erdőbe, mert ha meg lát egy őzt képes felborítani, vagy csatt be a fák közé.

Én lakott területen kívül szoktam a beton úton, kormányra rá teszem a láncát és fel ülök, tekerni se kell inkább a hátsó féket szoktam be húzni úgy ésszel...

Nekem Amerikai Staffordshire Terierem van.

De ha még nincs a sétáltatásra rá szoktatva akkor ne biciklivel kezdj...

2011. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Már nem azért, de először normálisan kéne megtanítani sétálni..."

Hol írtam, hogy nem tud láb mellett sétálni? 100%-osan behívható, láb mellett sétál, sosem húz, teljesen elfogad falkavezérnek. Nem tudom, hol olvastad, hogy ez nem így van.

A gond az, hogy biciklivel szerettem volna sétáltatni erdőben, hogy ne csak lépésben és kocogásban fusson mellettem, mert egy vizslának azért több a mozgásigénye és mivel nem lehet elengedni a pórázról (a környékünkön nem a jóindulatukról híresek egyes idős emberek) ezért szerettem volna, ha rendesen megfuttathatnám.

2011. jún. 5. 13:09
 9/23 A kérdező kommentje:
A "megtanítom így sétálni" arra vonatkozott, hogy még nem ment bicikli mellett.
2011. jún. 5. 13:11
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha jó a hátsó féked a bicajodon akkor mindent bele de ne erdőbe! beton úton! és az egyik kezed a féken legyen mindig mert elég egy pillanat és csatt elvágódtál...
2011. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!