Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehet biciklivel kutyát...

Nem lehet biciklivel kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Erdőben sem? Úgy terveztem, hogy megtanítom így sétálni, de msot olvastam egyik kérdésben, hogy nem lehet. De akkor, hogy fogom rendesen lemozgatni? Póráz nélkül nem lehet, ezek szerint biciklivel sem én pedig nem tudok olyan gyorsan futni.

(magyar vizsla)


2011. jún. 5. 12:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Pórázon sétáltatom a kutyám és kidörömböl az ablakon egy idős Úr és elhord mindennek, hogy miért sz@rik oda a kutyám stb... fenyegetett mindennel, hogy hívja a rendőrséget, bevizsgáltatja a sz@rt."


Oda szaratod a kutyádat és még neked áll feljebb?

Az lenne az alap, hogy hordasz magadnál zacskót és felszeded a kutyád ürülékét.

Valakinek ugyanis fel kell szedni! Ha te nem teszed akkor talán az öreg szedje fel helyetted?

2011. szept. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hé! Hol olvastad, hogy az én kutyám oda sz@rt??? A kutyám sehol máshol nem piszkít, csak a kertünkben! Nem kell egyből vádaskodni, ha nem tudod mi történt.
2011. szept. 23. 14:13
 23/23 anonim ***** válasza:

Jó, akkor szeretném megérteni..

Azt írtad, hogy pórázon sétáltattad a kutyád.

Ezek szerint az öregnek az volt a problémája, hogy te a saját kertetekben pórázon sétáltattad a kutyát és a kutya a saját kertetekbe piszkított? Ez így azért elég érdekes lenne, ha kertes házról van szó. Ha nem kertes ház hanem társas, akkor pedig neked kell eltakarítani a saját kutyád ürülékét és akkor az öregnek nincs mit "bevizsgáltania".

Az előző hsz. hangneméért pedig elnézést kérek, bármi is történt, nem volt jogos.


A kérdésedről:

Kutyát lakott területen sajnos nem szabad kerékpár mellet vezetni.

Lemozgatni pl. úgy tudod, hogy dobálsz neki labdát, frisbee-t stb..

2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!