Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A képen egy 7 hónapos német...

A képen egy 7 hónapos német juhászkutya van. Így néz ki 7 hónaposan egy ordas németjuhász?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 6. 08:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
én a német juhászokhoz nem értek de a 15 ezer forintba benne van a chipp és az oltások? valamint ha a fajtában gyakori a csípőízületi DP...a szülők szűrve vannak rá? vigyázz mit veszel, nagyon rosszul is járhatsz és még az a legkevesebb, hogy keverék
2011. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Mielőtt 15000-ért kutyát vennél, feltétlenül olvasd el ezt:

[link]

2011. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy az első két kép a megvenni kívánt 7 hónapos szuka, a második két kép a saját 3 éves kanod. Ugye valamelyiket legalább ivartalaníttatni fogod?
2011. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Csak a 3. kép nem a 7 hónapos kutya.
2011. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
De a negyedik sem a szuka, hanem a kan, csak fiatalabb korában.
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nem ordas, nem tiszta nj.

Az enyém ilyen volt 7 hónaposan:

[link]

2011. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Miből látod,hogy kan az uccsó kép?Szerintem meg nem lehet,hogy a szülei a 7 hónaposnak?Akkor viszont biztos keverék,mert a 3. képen egy keverék van.Az utolsón meg a kicsin nem egyértelmű..
2011. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Abból látom, hogy kan, hogy oda van írva alá. :)
2011. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Az első 2 képen egy ordas németjuhász van , a 3. és 4. kép meg ugyan arról a keverékról készült(sztem) csak az utolsó kép fényesebb.
2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk: amúgy a kép alá van írva...

Az első 2 a 7 hónapos szuka, amit eddig meg szerettem volna venni és ivartalanítani akarjuk, hogy mégis legyen egy párja a mi 3 éves kan kutyánknak. A másik 2 képen a mi mostani kutyánk van 7 hósan és most 3 évesen, de őt is ordasnak vettük anno...

Tehát nem szaporítani akarrom csak azt, hogy valahogy kinézzen a párja. Semmi ordas beütése nincsen? Nem azért hosszabb a pofija, meg vékonyabb, mert szuka? Nem mindegyik németjuhász hosszú szőrű.

2011. jún. 6. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!