Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A képen egy 7 hónapos német...

A képen egy 7 hónapos német juhászkutya van. Így néz ki 7 hónaposan egy ordas németjuhász?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 6. 08:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A kicsi ordas kinézetű az biztos , viszont a nagykutyád nem.
2011. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ezzel kellett volna kezdeni,de a 3. képen akkor is furi,meg nem mondanám,hogy a 3.-4. kép ugyanaz.Ha csak hobbyra a kan mellé kell,akkor egy nagyon szép kutya,felnőve ordas nj kinézetű lesz.Az árát tekintve,csak akkor adnék szaporítónak ennyit érte,ha legalább 2 oltása van.Bár 7 hónaposan már mindnek meg kéne lenni,és akkor viszont még olcsó is a kutya.
2011. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Sőt,bocs ha ezt mondom,de a kis szuka sokkal inkább nj lesz mint a kanod.
2011. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Társnak, kedvencnek megfelelne neked. Azt érd el, röntgen legyen a csípőjéről és a könyökéről. Előröntgent már csinálnak ebben a korban. Bár kétlem hogy belemennél akár Te, akár az eladó, mert az ára kb a kutya árával egyenlő.
2011. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

ma 11:51

Tipikus ordas szuka , amit venni akarsz.

2011. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Már írni akartam a nőnek,hogy nem kell,mert ők 100km-ről hozzák és így is még nekem is mennem kell érte 60 km-t. Persze, ha akkor lesz dolguk Komáromban,amikor én is oda tudnék menni. Szóval még nem biztos, hogy sikerül, de nagyon elbizonytalanodtam. A lába sem túl hosszú? Megvegyem?
2011. jún. 6. 12:11
 27/31 rucijja ***** válasza:
Ez egy ordas németjuhász szuka kinézetű kutyus (azért nem mondom ,hogy az,mert nincs törzskönyve).Aki valamit is tud a németjuhászokról,az tudja ,hogy ebben a korban még kissé "szétesetten néznek ki".Egyébként szerintem nagyon szép!
2011. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
szép a kutya, de szűrését DP-re csináltass!
2011. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Tudod, egy munkakutyát úgy megvenni, hogy csak kép és utána a kezedbe nyomják....felelőtlenség.

Nem a külseje miatt.

Nem látod, milyen a vézene. Nem látod, félős-e? Túl pörgős-e? Stb.

Egyáltalán, milyenek voltak a szülei? Miért válnak meg tőle?

Ezer kérdés, amit csak személyesen tudnál ellenőrizni.

2011. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Fénykép alapján kutyát venni???

Nem látod milyen temperamentumú, hogy viselkedik, mennyire félős... háááát....

2011. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!