Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves amstaff és pit gazdák,...

Kedves amstaff és pit gazdák, megnéznétek?

Figyelt kérdés

Azoknak küldöm akik állandóan bizonygatják, hogy a pit harapása a legerősebb a világon:

http://www.youtube.com/watch?v=MZm037jPNgc&NR=1&feature=fvwp


2011. jún. 6. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ok. és akkor most mi van?
2011. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy nem a harapása nagyobb a malinak és a fekete kutyának, hanem a lendület.

A videón látni, hogy a stafinál pl nem futott a csibész, hanem stabilan állt, és a staf szabályosan fogott.

A fekete lendületből támadott, és szabálytalanul fogott, ezért le is döntötte a csibészt.

A harapás nagyságát nem így szokták mérni.


Nem vok semmilyen párti. Nekem kanárim van, és a kutyám testvére, amikor suliban fogattuk őket, elrepesztette a csibész karját a védőkar alatt....

2011. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ezt ki állítja :) Most nem nézem meg a vidit, de én úgy tudom, hogy a németjuhász UTÁN a legerősebb a pit harapása. Jah, és amstaff gazdi vagyok.
2011. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, nem mindegy? Nem azért tartok pitet, hogy keménykedjek vele! Egy normális kutya, ha harap, akkor harap, a lényeg ugyanaz. Sebesít...
2011. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a végén látni az erőmérő adatait
2011. jún. 6. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Fals az összehasonlítás. Egy adott kutya még nem utal az átlagra.

Amikor mérnek, csak azt tudják mérni, az az 1 kutya milyen erősséggel harap.

2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár én nem tudom ki bizonygatja, hogy a piteknek stafiknak a legerősebb a harapásuk. Egy biztos, a piteket verekedésre tenyésztették ki, fontos volt, hogy kitartóan, erősen és biztosan harapjon, és ami a legfontosabb, a gyorsaság, és gyors fordulás.

A molosszereket már egészen másra tenyésztették.

2011. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ebben amerikai bulldog van és az se nem pit se nem staffi kedves kérdező! :D
2011. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
plusz nem azért legendás a pitek harapás, mert milyen erős, hanem mert szájzárat kap, ami következtében nem az, hogy harap, hanem tép, szaggat... tájékozódj jobban mielőtt ilyeneket ki teszel...meg legyél figyelmesebb...
2011. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben nincs is se pit, se amstaff.
2011. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!