Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lenne neki sokkal rosszabb?

Léna.:) kérdése:

Miért lenne neki sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy buldogom,(angol, vagy francia)miért nem lenne neki jó a kint tartás? Naponta délután 2től 8ig vele lennék, este meg a garázsba lenne télen-nyáron, amúgy az udvaron. Tudom, hogy társasági, de rengeteget kint vagyok, foglalkoznék, sétálnék vele. Tudom, hogy az orra rövid, ezért nehezen kap levegőt, de télen meg lenne oldva, hogy meleg legyen neki. Na?
2011. jún. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A bulldog, milyen ló?
2011. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi, véletlen ide ment.
2011. jún. 6. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem lennél vele minden nap 2-től 8ig az udvaron,pláne nem télen -20 fokban.
2011. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bulldog nem egy komondor. Télen kint hagyod az udvaron, reggelre szétfagy...
2011. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknál a pont.
2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tarthatod a garázsba, ne mondjaa senki, hogy az nem jó! Egy feltétele viszont van! Költözz te is oda mellé! :)
2011. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyáron a meleget nem bírja, télen a hideget, az áv többi részében meg a gazda hiányát.

És nem lennél kint vele annyit, kizárt dolog, a kertbe kirakott kutyánál mindenki elkényelmesedik.

2011. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!