Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktátok vágni a kutyátok...

Szoktátok vágni a kutyátok körmét? Elsősorban a közepes-nagytestű kutyák gazdái!

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Azén kutyusomnak sem kopik le, most 8 éves, és eddig mindig lekopott, idén volt először, hogy észrevettem. Nekünk már kezdett egy kicsit oldalra kanyarodni a körme. Nagyon erős és vastag a körme, elvittem kozmetikushoz, és levágta neki.

2011. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen dobi láb:) éS igen ez a köröm hosszunak számit. Milyen területen mozog a kutya? Az én anyakutyám 7 éves, és még egyszer sem kellett levágni a körmeit.
2011. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
vidd el egy jobb kozmetikushoz, bár én dokihoz vinném és ő levágja
2011. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Javarészt füves területen van. Aszfalton, betonon keveset megyünk. Kertben és lakásban is van.

Kutyakozmetikusról nem nagyon tudok helyben, viszem állatorvoshoz.

Én otthon nem tudom a végeit levágni? Még nem próbáltam, mert félek, hogy belevágok neki.

2011. jún. 7. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!