Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a szebb? A farokvágott...

Melyik a szebb? A farokvágott BOXER vagy ha nincs levágva a farka?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Én személy szerint a vágatlan farokra szavazok, hiszen úgy természetes. Például én már jó 6-7 éve nem láttam vágott farkú rotit és nem is baj, szépek úgy ahogy vannak! :)
2011. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

A farokcsóválás egy kommunikációs eszköz a kutyáknál.

Sok mindent ki tudnak vele fejezni, pl. örömöt, dühöt, stb..

Miért kell egy kutyát ettől megfosztani? Miért csonkítanak meg állatokat? Mert úgy szebb nekünk, embereknek?


Ez olyan, mintha neked a nyelvedet vágnák ki.

2011. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
nekem boxerem van és farokvágott. Így jobban tetszik, ez is hozzátartozik a karakteréhez. De a füle nincs levágva. :)
2011. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Nekem boxer keverékem van, boxi jellegekkel, farokkal és annyira izgága a drága, hogy állandóan beveri a farkát, el is törte már. Akkor elgondolkoztam, hogy biztonságosabb lett volna, ha nincs neki. De én farokra szavazok egyébként, nehezebb a kutya testbeszédét olvasni, ha nincs farka. Igaz, hogy kurtított farokkal meg jobban néz ki,(mert ugye ez volt a kérdésed) de nem éri meg.
2011. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!

Nekem volt 10 évig rotim (tudom nem boxer) és neki vágott volt a farka. Szegény a fenekét rázta, mert azt a kis csonkot nem tudta rendesen.

2011. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a boxer egy bohóc, és jól néz ki vágatlan füllel és farokkal is. persze a kurtítottal nemesebben néz ki, de ez nem illik a személyiségéhez, szerintem. a szomszédomnak 2 van, egy fehér, aminek a füle és a farka is vágva van, ő 11 éves és egy csíkos, akinek semmi sincs ő idén lesz 2 éves.
2011. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nálunk dobermann volt vágott farokkal, ő is szegény a seggét rázta folyton ha örült :) én is inkább a vágatlan farokra szavazok, ha nem muszáj vágni. viszont tény hogy pl a roti,dobermann,boxer jobban néz ki vágott farokkal.
2011. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű kérdés, hogy melyik a szebb. Ez szubjektív. :) Én mindkettő mellett tudok felsorolni érveket és ellenérveket, de mindenkinek a saját igénye a meghatározó. Én a Dobermannal példálóznék. Szerintem a dobi fül és farokvágás nélkül úgy néz ki mint egy vizsla, vagy mint egy Erdélyi Kopó! :) Számomra nem azt a képet mutatja, mintha vágva lenne. Viszont a csonkítatlan test is ugyanazt a fajtát és fajtajellemzőket mutatja, ez csak az ember számára tűnik máshogy. :) És a farok valóban a kommunikáció fontos eszköze. Az eszem azt mondja hogy vágatlan, de a szívem a vágott felé húz.
2011. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nagy hülyeség csonkitani az állatokat, csak azért hogy menőzhesünk vele.
2011. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem így is szép!

[link]


Sőt nekem még ilyen malacos farokkal is tetszik :))

[link]

2011. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!