Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baj, ha nincs levágva a...

Baj, ha nincs levágva a hullámos papagájom körme?

Figyelt kérdés
Mert nem bírom levágni neki mert nem hagyja, és elég nagy már. De van fából hintája, meg karomkoptatója az ülőrúdján. Ti hogy csináljátok? Ezért külön nem akarom elvinni állatorvoshoz.
2010. okt. 2. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb az, ha megkérsz valakit, hogy fogja le a madarat, amíg te kezelésbe veszed a karmocskáit :D.

Egyébként én sose figyeltem, mikor volt papagájunk, a madárka karmait...

2010. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Karma, nem körme.Vigyázz ér van benne, ha elvágod mehet a levesbe a papagájod.Bízd inkább hozzáértőre!
2010. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értek hozzá, tudom, hogy meddig szabad vágni, de nem tudom levágni, mert nem hagyja. Párom meg nem hajlandó megfogni. De lehet elég a karomkoptató neki meg a hintája ami fából van, vagy nem?
2010. okt. 2. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudom levágni, és hallottam a csőre is túlnőhet, attól én is félek, mert ezért nem tudom elvinni állatorvoshoz, és a levágáshoz sem értek (mármint a karom levágáshoz természetesen).

De hallottam, hogy az olyan rúdra húzható karomkoptató nem jó, mert kidörzsöli a lábát kis szegénynek.

2010. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beus35 ***** válasza:

Szerintem jó a rúdon a karomkoptató!

Soha nem vágtam a körmüket!!

Maguknak koptatják!!

2011. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!