Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lefogy többet sétál?

Ha lefogy többet sétál?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kutyám kicsit kövér, nem nagyon szeret sétálni igaz ez nem csak a fölöslege miatt van szerintem hanem mert alapból nem az a távfutó fajta:)De ha mégis lefogyna lehetséges hogy többet szeretne sétálni?
2011. jún. 11. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha többet viszed sétálni akkor ráfog szokni és igényelni fogja, és ezzel fogyni is fog :)
2011. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah csak hogy 15 perces séta után már kell magam után húzni.Persze elviszem erdőbe 3 órás sétára de nem élvezi ráadásul húznom kell magam után és hülyén nézz ki ráadásul engem is idegesít és mérges leszek rá(persze nem kiabálok vele és nem bántom).
2011. jún. 11. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon mozgékony a kutyusom, de több óra után ő is elfárad.. Olyankor elengedem, ő lefekszik én sétálok tovább, 5 perc múlva fut utánam és megint tök eleven:) Próbáld ki, hogy elengeded:))
2011. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9:36- Tegnap buli volt és elfogyott mind. Ma amúgy se kell, mert másnapos vagyok még, szóval nem bírnék rágyújtani.

na ez volt az off része.


amúgy nekem is ilyen az egyik kutyám, pedig ő nem is kövér. az állatorvos is megdicsérte, hogy milyen szép izmos a mellkasa. minden második nap futok vele. kb féltávon már elfárad és húzni kell, de ha nem futok vele annyit amennyit szoktam akkor valahogy olyan furán néz rám. mintha büntetésnek érezné.

2011. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elszoktam engedni de ha mondjuk egy 30perces séta után engedném el akkor lefeküdne és nem jönne utánam max ha már nem lennék a látókörében :)
2011. jún. 11. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:

kocsiba beülsz, kutya kint, fogod a pórázt, elindulsz és megtanul az futni

viccen kívül mindig menj vele egy keveset, aztán napról napra növeled a távot, vigyél magaddal vizet, és itasd meg időként, lehet a nagy hőség nem tetszik neki

2011. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hidegben is ugyanez van:) Azért köszi
2011. jún. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!