Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámmal?...

Mi baja lehet a kutyámmal? Nagyon meg van ilyedve az egész család.

Figyelt kérdés
Reggel még semmi baja nem volt, aztán később észrevettük hogy rosszul néz ki, el akarja hagyni magát, fekszik szomorúan. Majd később az ölembe vettem, simogattam, aztán leugrott rólam és hányt valami fehér nyálkásat..nem is tudom, olyan rágógumi állagú volt. Aztán nagydolgát is elvégezte, széklete normális volt. De azóta is rosszul van, tejet adtunk neki de nem akarja inni, csak fekszik összekuporogva, persze néha sétálgat is, de az egész teste remeg. Amúgy a kutya fajtiszta törpetacskó , szuka. Természetesen ha délutánra nem javul, anyummal visszük az állatorvoshoz. De mégis mi lehet a baja? Mérget ehetett? Csak mert tegnap kiment a kertbe és elkószált a 3.szomszéd kertjébe, és ők szoktak mérget kirakni. De tényleg nem tudom mi történhetett.
2011. jún. 11. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
akkor most azonnal vidd orvoshoz,ha mérget evett,az nem várhat délutánig...
2011. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ha ennyire rosszul van vidd el orvoshoz.de meglehet,hogy merget evett.regen megmergeztek egy kutyankat,tejet es palinkat ontottek bele.de neki mar keso volt.
2011. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de, ha mérgezésre gyanakszol, akkor azonnal vidd orvoshoz, akkor még van remény, hogy nem lesz baj.

Ha van okod aggódni, hogy beevett valami mérget, ne várj tovább.

2011. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
adjál neki sós vizet, hogy hányjon. HA mérget evett akkor azonnal orvos, nem lehet vele várni
2011. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Miért vártok az állatorvossal? lehet hogy délutánra elpusztul! istenem... -.-
2011. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Vidd azonnal orvoshoz!
2011. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt benne? Lehet babézia is, aminek a gyógyításánál minden perc számít.
2011. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
de volt benne de már kb 2-3 hete. De már jobban van kicsivel, igaz még sokat fekszik, de már eszik és tejet is ivott a kezemből.
2011. jún. 11. 13:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha pisil, nyomj egy papírzsepit a vizeletébe. Ha barna vagy véres, akkor babézia, rögtön orvos, mert reggelre meghalhat.
2011. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Rendben, szemmel tartom.
2011. jún. 11. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!