Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ha az 5 hónapos kutyámmal...

Elég ha az 5 hónapos kutyámmal minden nap sétálok 1 órát és még játszok vele 30-40 percet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 12:26
 1/4 Cspapa ***** válasza:

Elég ha egyszer eszel egy nap? Ha csak egyszer simogat meg a párod, anyukád, akárki, aki fontos neked. Elég ha egy hónapban csak egyszer...

Persze, van aki azt mondja, hogy "elég". Nem halsz éhen, nem halsz bele, stb.. de ha több lenne jobb lenne...

2011. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első reakcióm az, hogy "elég". A legtöbb kutya a fenekét a földhöz verné örömében, ha ilyen gazdája lenne.

De hidd el, minél többet vagytok együtt, annál jobb, és annál tartalmasabb lesz mindkettőtöknek az együtt töltött idő.

Én se tudok minden nap ennyi időt szánni a kutyámra (egyetemista vagyok), de hétvégén, akkor aztán istenigazából élünk egy kis lelki életet.

2011. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha sétáltatás közben végzi el a dolgát akkor napi 3x vidd le!!!!eleinte 20-25 percekre késöbb csökenhet vagy változhat.Eleinte szoktasd hozzá egy időponthoz hogy tudja.Ne össze vissza vidd le.
2011. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor hoztuk az en kutyámat, 8 hetesen, akkor 2 óránként kellett lehordani... NAGYON fokozatosan csökkentem, most fél éves, 4x megyek vele, ebből 3x 20-25 perc, 1x 1-2 óra(ezt próbálom húzni) futkosás. ennyi minimum kell egy ilyen kis kutyusnak! + itthon is sokat játszunk
2011. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!