Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék? (lent)

Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés
Kutyám egy másfél éves kis agár foxi keverék!Imádnivaló és barátságos!Viszont van egy nő akinek francia buldogja van, és amikor Dominó (a kutyám)oda akar rohanni hogy játszon a bulival, akkor a nő elrángatja és üvölt velem hogy fogjam vissza a korcsomat meg stb. stb. ! Aztán egyszer egy ismerősünk vitte le Domit, és akkor hallom hogy lent nagy üvöltözés van, ugyanaz a duma...fogd meg a korcsodat, takarjodj vele stb...Elkattantam agyilag, lementem a ,házipapucsomban rohantam le ....a nő meg messze járt de láttam, meg tudtam hogy az volt...oda megyek...Számonkértem hogy mi a baja...erre azt mondja a szemembe hogy az én kutyám beszámíthatatlan, meg hogy alig lehet visszafogni mert támadni akar...Kérdem hogy én ilyenkor hol vagyok?Mert hogy az én kutyám így sohasem viselkedett..Ő csak mondja a magáét és elmegy...NORMÁLIS dolog ez??És akárhányszor sétálunk, még nekem kell megkössem a kutyámat, mert a nő 60m-ről üvölt nekem hogy kösd meg a korcsot -.-
2011. jún. 13. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
És a nő, ahogy üvölt a kutyámra....Domi leül, és forgatja a fejét...mintha azt kérdezné hogy ennek meg mi a baja!?!Kérdem én..ha egy kutya tényleg támadni akarna..nem ülne le így..hiába ordítozik mint egy sakál...XDXDÉn érzem magamat kellemetlenül...
2011. jún. 13. 12:49
 2/4 anonim válasza:
rá kell hagyni, már csak azért is elmennék mellette, meg sem fognám a kutyámat, menjél csak Dominó! akkor meg te kiabálj rá, hogy fogd meg a dögödet!
2011. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én annyit nevetek ezen a nőn...egy méteres pórázon viszi szegény bulit...és úgy játszik vele hogy eldobja a botot neki..együtt odarohannak a botért, és ez a játék...XD Meg mennek az utcában..és folyamatosan beszélget a kutyával.....látni kéne!!!Valami agyi baja van az biztos szegénynek!
2011. jún. 13. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem stimmel valami az agyával, nem tudsz vele mit csinálni, hagyd rá, örökre ilyen idióta marad :)

Kb. annyit tudsz tenni, hogy kineveted... Mert ezzel én sem tudnék mást csinálni. :)

2011. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!