Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tii is úgy látjátok, hogy a...

Tii is úgy látjátok, hogy a ti kutyátok a legszebb a világon?

Figyelt kérdés
Sok kutyafajta tetszik még, de el se tudok szebbet, aranyosabbat, okosabbat képzelni nála. Ti is így vagytok?
2011. jún. 14. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem ismerem a kutyád
2011. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A saját kutyádról kérdeztem, nem az enyémről...
2011. jún. 14. 08:06
 3/12 compactegon ***** válasza:
nem vagyok elfogult, de nagyon szép kutyánk van. minden nap megkapom, milyen gyönyörű; másoktól is.
2011. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

hogy megnyugtassalak, az én kutyám okosabb, szebb, ügyesebb mint a tied

első voltam

2011. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon szép,aranyos kutyáim vannak, alegtönn multichampion,de mindegyiknek van hibája. Én a hibával együtt szeretem őket, de igyekszem a hibát csökkenteni.

Nagy baj lenne,ha isteníteném bármelyiket is,mert akkorel feleldkeznék a nevelélsről

2011. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, túl maximalista vagyok. És tudom mennyi hibája van a kutyáimnak a fajtastandard szerint. Emiatt szenvedek. De ettől még őket szeretem a legjobban.
2011. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az enyém keverék, nincs fajtastandard. Lehet azért látom a legszebbnek, mert nincs egy ugyanilyen kutya se.
2011. jún. 14. 08:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom is különleges. Bár egy betegség miatt (a testvérei gyönyörű standard kiskutyák, mostmár nagykutyák), de akkor is olyan jó érzés, hogy különleges a külseje és persze a jelleme is. :P Minket is mindíg dícsérnek az utcán, van, aki nem hiszi el a fajtáját... =) Mondjuk szegényem nem egy észlény... :D
2011. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem ők a mindeneim,de látom,hogy ez,vagy az "hibás" bennük. Igaz,én is a fajtastandardhoz viszonyítok, és valszeg ezért,mert anyu dogkeverékét például kimondottan gyönyörűnek találom. Szerintem azért,mert nem látom mellette,hogy milyen egy ilyen kutya champion minőségben :)
2011. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyik kutyából sincs két egyforma akkor sem ha fajtatiszta. Lehet hogy neked egyformának tűnik, de egy hozzáértőnek szinte semmi hasonlóság nincs rajtuk. Pl a két fekete kutyámnak szerintem még a fekete színe sem egyforma... Hát még ha a belsőjüket nézzük. Szóval ez kicsit sértő tud lenni.

Amúgy nekem meg ritka fajtám van és azon belül is nagyon ritka a színe és még néhány tulajdonsága szóval én is mondhatnám....

2011. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!