Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Innen megérné kutyát venni?

Innen megérné kutyát venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szaporító meg stb. de ők nagyon édesek, kértem képet a szülőkről, ők is gyönyörűek. Szerintetek?


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2011. jún. 14. 12:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen bernáthegyi szeretnél akkor ajánlom, hogy innen vegyél: [link] Ők garantáltan minőségi kutyát adnak.
2011. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
Somogyország fővárosa mi?? Tirpákia.
2011. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a szuper ebben az egészben, hogy a bernáthegyi baromi könnyen összetéveszthető (még felnőttként is, pláne kölyökként) a moszkvai őrrel. Remélem azzal tisztában vagy, hogy nagyon nem mindegy jellem szempontjából hogy pontosan micsoda az.


Ismerek moszkvai őrt, akit kiskorában bernáthegyinek vettek, direkt jámbor családi kutyát akartak....


Egyébként sem értem, hogy miért nem foglalkozol inkább a szüleid szaporításra használt kutyáival, ahelyett, hogy veszel olcsón szaporítótól egy ki tudja mit, és eteted majd ki tudja milyen táppal (mert ha jól emlékszem ezzel is komoly gondjaid vannak, hogy drága egy ekkora kutya etetése. Csak szólok, hogy ha szaporítótól vett óriástestűt nem jó táppal etetsz, akkor igen nagy az esélye, hogy a továbbtanulásod árát a diszplázia kezelésére költik a szüleid, vagy ha nem akkor sírni fogsz nagyon a kutyád után, akit ideje korán el kell altatni, mert annyira súlyosak a fájdalmai....

2011. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a fajtánál a nagyság miatt hatványozottan előfordulhat a Dp. Ha nem szűrtek a szülők, nagy valószínűséggel belefuthatsz . Még az ellenőrzött vonalaknál is előfordulhat az elváltozás. Ha végig gondolod, hogy meg van-e az anyagi és lelki háttér ahhoz, ha netán terhelt kutyát veszel és vállalod a következményeket,akkor menj el, nézd meg a kicsiket és úgy vásárolj.
2011. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 xnorkax ***** válasza:
80%

Nem a szépségen múlik, megérné-e innen venni. Tényleg azt a fajtát akarod? Ha igen, akkor b*szki fizesd meg az árát...

Én egyiktől sem vennék.

Az első 7 hetesen adja, mikor a legtöbb tenyésztő 12 hetes koráig is magánál tartja a kicsiket, hogy minden oltást megkaphassanak. Csípőből felejtős.

A másodiknál hat hetesen többször oltva? WTF?! Mikor még csak akkor kéne megkapniuk az első oltást meg a féregtelenítést. Haha, jó vicc. Ha a szülők törzskönyvesek, a kicsik miért nem? Erre jó lenne rákérdezni, ha ködösít, túl sok pénzről beszél, akkor felejtsd el.

A harmadik is felejtős, mint ahogy a többi, itt sem írnak tenyészszemléről, törzskönyvről, szűrésekről.

Ezek mind mocskos szaporítók, ne támogasd őket!!!

2011. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Gördebi Dóra válasza:
0%
Szia Én is innen vettem a magyarvizslámat és megérte nagyon aranyos ^^ szeretni való! Szerintem megéri! Igaz én 22K-ért vettem fajtisztát dee te tudod...
2011. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 xnorkax ***** válasza:
52%
Gördebi Dóra, meg is érdemled. :P
2011. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
33%

xnorkax!

Hú, de fáj az ellenpélda! Meg is érdemled!:)

2011. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%

xnorkax

Tenyésztő vagy?

Vagy csak nyomod a ma oly divatos szöveget a szaporítókról?

A nagytestűek 12 hetesen már bőven önállóak. Miért is kellene az alomba maradniuk?

Emellett nagyon sok fajtánál már 8 hetesen nagyon komoly dominancia harcok előfordulhatnak.

2011. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szaporítós kutyáért normális ember nem ad pénzt,nem támgatjuk a szaporítókat,és egy ilyen kutya kb.olyan,mint az orosz rulett.
2011. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!