Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen kutyaágyat hogyan...

Ilyen kutyaágyat hogyan készíthetek házilag?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 14. 15:30
 1/6 anonim válasza:
párnákat vagy szivacsokat varrj össze és varrj rá egy plédet hogy ne tépje sétt
2011. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fekvőrész: két kör alakú anyagot összevarrsz és jól kitömöd (mondjuk vatelinnel, apró szivaccsal)

A perem: két egyenes csík, összevarrod, kitömöd. Ha ívesen vágod ki, akkor nem ráncolódik úgy, mint a képen, szóval amelyik Neked tetszik.

Sztem a legegyszerűbb, ha az alját és a peremet kézzel varrod össze (esetleg tépőzárasra csinálod), mert könnyebben ki tudod mosni.

2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kutyus és mi az az összeg amit ki tudnál fizetni az ágyért?
2011. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Keverék, de közepes testű mindkét szülője. És kb. 3000, max 4000, viszont szívesebben csinálom neki magam, mert szeretek barkácsolni. :D Köszi!!!!!!!!!!
2011. jún. 14. 19:05
 5/6 A kérdező kommentje:
A képen látható fekhely huzata milyen anyagból lehet?
2011. jún. 14. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy ilyen velúr bőr hatású textil, lehet kapni méter árú boltba, vagyis én ott vettem múltkor, nagyon kellemes tapintása van és elég tartós, de az is lehet hogy sima vászon anyag.
2011. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!