Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan készíthetek ilyen...

Lacikaaaaa kérdése:

Hogyan készíthetek ilyen cicaházat/cicabútort házilag?

Figyelt kérdés

A sárga,a lilás-szürke és a zöld a képen 1-1 henger.A fekete csíkok falapok

Ez egy gyors rajz,de talán ki lehet nézni.A narancssárgák párnák,a kék pedig házikó.A lilás színű henger be lenne vonva kaparófának.(ehhez segítség hogy miként)

A piros dolog a másik oldalon 1 játék.

kb mennyibe kerülhet a faanyag ehhez+ a kaparófa költség?

Mivel tudnám stabilan rögzíteni ötletek?


[link]


Előre is köszi


2010. okt. 1. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nem nagyon látszik semmi, de tüzép, osb lap 600-700 Ft/m2, egy vékonyabb gerenda 800-1200 Ft, kötél 200 Ft/m ---szögek, fűrész kalapács, ragasztó + filc a méterárú boltból....1 osb lapból és egy 2-3 m-es gerendából 5 macskabútort legyárthatsz ;)


a gerendára ragasztót kensz és szorosan körbetekered kötéllel (kerek keresztmetszetűt akarsz, akkor az drágább)

2010. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is sokat próbálkoztam ilyesmivel, de nem egyszerű elkészíteni, főleg ha igazán ízlésesre és praktikusra akarod megcsinálni.

Nekem van egy újszerű emeletes cicaházam, plüss borítással, sizál kaparófelülettel, sok búvó- és kiváló alvóhellyel, ráadásul cica-alagúttal egybeépítve, 10.000 Ft-ért eladó.

2010. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül jól rögzítened az egyes darabokat, még veszélyes is lehet a kedvenced számára!


Itt egy jó kis csajos macskabútor elérhető áron, és ilyen biztosan nincs másnak!

[link]

2010. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!